Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összefutottam az exemmel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefutottam az exemmel, aki 10 milliót ajánlott, ha tőle vállalok gyereket (csak vér szerint, de én nevelem). Amúgy van barátom, akivel éppen gyereket szeretnénk. Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Véletlenül összefutottunk, szó szót követett, hogy kivel mi van, aztán mondta, hogy ha tőle vállalok gyereket, ad 10 millió Ft készpénzt (állítólag 100 millió feletti vagyona van, és ez a 10 nem számít, boldogan odaadja).

Vér szerinti gyereket szeretne, azért tőlem, mert szerinte jó anya lennék, én nevelném (a barátommal, tehát nem jönnénk össze újra), szabad kezet kapok mindenben, nem korlátoz semmiben, és ha láthatja a gyereket, fizet gyerektartást is.


Mit tennétek a helyemben?

30-35 körüliek vagyunk.


2022. ápr. 1. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Eleve nem mennék bele.
Nem mennék bele, mert a jelenlegi páromtól szeretnék gyereket.
Megbeszélném a párommal az exem ajánlatát, és közösen eldöntenénk.
Összehoznám titokban, a párom tudta nélkül.
Egyéb?
37 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez csak valami vicc. :D

Kiröhögném és többé nem beszélnék vele, nem hiányzik ilyen flúgos félkegyelműek társasága.

2022. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a filmet én is láttam. Úgy emlékszem Demi Moore szerepelt benne, talán Tisztességtelen ajánlat a címe.
2022. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Igen az, de Demi Moore 1 millio dollarert szexelt, gyereket nem csinaltak.

Igazabol lenyegtelen, szo nelkul ott is hagytam volna, az ajanlataval egyutt.

2022. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Egyéb? Talán úgy hogy kamu. :D
2022. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
El se gondolkodnék. Ebből jól nem jöhetsz ki. Egyébként van egy fickó, aki évek óta ezzel randalírozik társkeresőkön, hogy gyereket akar csinálni, mert nincs kire hagynia 100milló fölötti vagyonát. Nyilván csaló. Csak nem te vagy az egyik exe?🤔
2022. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb: bepisilnék a röhögéstől.
2022. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A csok-ra gondolt amit megkao gyerekkel?
2022. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem vicc, a CSOK-ból jött a dolog, említettem, hogy a párommal 3 gyereket tervezünk, és kihasználjuk a 10 milliós támogatást - na ekkor mondta, hogy ad 10 milliót, ha az első gyereket tőle vállalom.


A filmet én is láttam, nyilván Ő is... de itt nem a szexről van szó, laborban is össze lehet hozni, szerződéssel.

2022. ápr. 1. 18:46
 9/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Ez de gyász... Férfiként: Fordított helyzetben tetszőleges exemet ordítanám le, hogy hazáig szalad egy irányba... Ez gusztustalan...
2022. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy miért lenne kamu, és mi olyan "vicces" benne? (Sokan spermadonorral oldják meg a gyerek dolgot.) Ami meg a pénzt illeti tudom, hogy van neki annyi, és mindig is különc stílusa volt (ezért sem jöttünk ki).
2022. ápr. 1. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!