Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak miatta vállalok el olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak miatta vállalok el olyan állást amihez nincs kedvem?

Figyelt kérdés

Ez kijelentés, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire van értelme vajon ennek a kapcsolatnak?


Röviden: Álmaim asszonya. Soha senki nem fogott meg ennyire.

Ő cégvezető, felelősségteljesen és rengeteget dolgozik.

Velem szemben, aki mindig is fordítottam magamra időt, stresszmentes munkát vállaltam mindig. Nekem ez teljesen jó volt.

Aztán jött ő, és ezt az életemet szégyelltem előtte, tehát váltottam.

Felvettek egy olyan helyre és olyan munkakörbe, amire büszke lehetek, mondhatni dicsekedhetek vele. Viszont ennek rengeteg a hátránya. Hajnalban kelés, este hazaérés, stressz, stb.

Őszintén szólva semmi kedvem az egészhez, de ez a kapcsolat nekem nagyon fontos.


dec. 18. 14:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Max atmenetileg, amig nagy a lamur. Aztan vege.
dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!