Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire felelősség áttolás ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire felelősség áttolás ez?

Figyelt kérdés

Ha egy mélyponton lévő kapcsolatban a másik kijelenti nem boldog, de nem szakít például.


Kérte menjünk el szakemberhez,elnentünk. Kért változást, igyekszem megtenni, de van ami azért nem változhat mert nemet mond folyton. Hiába mondom nekem ez nem muszájból megteendő dolog mert igaza volt benne, de mégse.


Vagy olyat mond hogy azt álmodja szét mentünk és el kell költöznie. Ilyenkor felkelt és én álmos fejjel nem tudom mit reagáljak, utána azt kapom hogy nem mondok semmit.


dec. 18. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy látom mindketten áttologatnátok a felelősséget a másikra. Kínos dolog ez, ha csak ketten vagytok. Viszont ha párterápia után ő mond nemet dolgokra, akkor nagyobb hibás nálad a boldogtalanságban. Tessék, kimondtam, de most jobb lett? Igazából ha nem tudjátok megoldani a problémákat és állandósult a boldogtalanság, akkor jobb elköszönni egymástól. Bármelyikőtök kimondhatja ám, nem kell túszként befeszülve bentragadni egyikőtöknek sem megszokásból egy javíthatatlan kapcsolatban, főleg ha mindketten egymás túszai vagytok és egymásra vártok.
dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En röviden megválaszolnám neki álmos fejjel is. Aki velem nem bolsog annak nyitva az ajto nem akarom látni a savanyu fejét.

Toxic.

Meg hagyjon aludni a betegje.

dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!