Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon inkább érzelmi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon inkább érzelmi kapcsolatot akarnak az emberek, tartalmasat, vagy csak szexet akarnak, felelősség, elköteleződés és beletett energia nélkül?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A pasik az utóbbit.
2023. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak szexet.
2023. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha ez így van, akkor hogy mindenki megkapja, amit akar, a férfiaknak férfiakkal kellene kapcsolatba kerülni, a nőknek nőkkel. Bár én nem gondolom, hogy ennyire le lehet egyszerűsíteni, hogy a férfiak szexet akarnak, a nők érzelmeket.
2023. ápr. 16. 10:09
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Barbara Pease és Allan Pease párkapcsolati szakértők írtak erről egy könyvet az a címe hogy A férfinak szex kell, a nőnek szerelem.


[link]

2023. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ismerem a könyvet, de a lélektan és a felfogás is változik. Ennél sokkal frissebb munkák is vannak, a csapból is az önfejlesztő irodalom folyik. Nem biztos, de van olyan érzésem, hogy ez a könyv is kezd elavulttá válni. Nem tudom.
2023. ápr. 16. 10:26
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Ez sok mindentől függ, például a kortól is.
2023. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy nekünk egyáltalán nem csak szex kell. Kezdem azt hinni, hogy a gyakori tele van férfi utáló, csalódott nőkkel.

Minden kategóriában egyaránt vannak nők is és férfiak is. Én bevallom, hogy az elköteleződéssel volt problémám a jelenlegi kapcsolatom elején. A barátnőmnek más pszichológiai problémái voltak.

2023. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

21 éves lány vagyok, első kapcsolatom. A párom (22F) nem a szex miatt van velem. Akkoriban csak egy-két hónapja voltunk együtt, amikor volt, egy nehéz időszakom (vizsgaidőszak) és az életem az evés-alvás-tanulás-szex volt. Alig 2 hét után mondta, hogy neki ez nem elég, randizzunk újra.


Ez alapján azóta fel sem merül ilyesmi bennem.


Egyébként érzelmes kapcsolatban is lehet nagyon jó szexuális életet élni, változatosan.


Számomra elsősorban az érzelem a fontos, és úgy gondolom, hogy a többség ilyen kapcsolatot keres.

2023. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A kiegett emberek keresik a szexualis levezetest. Akik erzelmileg erettek, azok nem tudnak meglenni anelkul.
2023. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem én szex nélkül tudnék élni. Nem akarok, nem készülök erre, de kibírnám. Tartalmas, érzelmeken alapuló, beszélgetésekből (is) álló kapcsolatok nélkül sokkal nehezebben. Enélkül is tudnék vélhetően, épp ma olvastam, hogy egy férfi éveket élt egy barlangban. Tehát lehetséges. Igaz, olyat is olvastam, hogy a csecsemők meghalnak nemcsak étel és víz hiányában, de érintés, szeretet nélkül is.
2023. ápr. 16. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!