Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akik nem néhány hétnyi randizás, hanem hosszabb, akár évekig eltartó idő után jöttek össze párjukkal?

Figyelt kérdés
Akár jelenlegi, vagy korábban

dec. 18. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Első találkozásunktól a randira hívásig eltelt kb fél év.

Első randitól az utólag (fél évvel később) megbeszélt "összejövés dátuma) közt eltelt 1.5 hónap. Naponta vagy kétnaponta találkoztunk, rengeteg időt töltöttünk együtt, csak sok idő volt, mire kimondták, hogy kapcsolatban vagyunk (addig is nyilvánvaló volt, csak kimondva nem volt). Szex az első randitól számítva kb egy hónapra volt.

dec. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy úgymond régebbről ismerték egymást, de közben nem volt napi v. rendszeres kapcsolat? Igen olyan van. Olyan hogy rendszeresen tartották a drótot és egyszer csak megvilágosodtak, hogy juj de szerelmesek lettünk egymásba? Na olyan tízezerből meg egy.
dec. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát onnantól kezdve, hogy kettesben találkozgattam valakivel (akit már ismertem közös társaságból), elég hamar eldőlt, hogy lesz-e köztünk valami. Olyan sose volt, hogy valakivel barátilag találkozgattam és abból lett volna párkapcsolat a későbbiekben. Maximum annyi, hogy egyszer-egyszer felmerült, hogy ha egyikünknek sincs más, akkor szexelhetnénk is akár, de végül nem jött össze, mert mind a ketten éreztük, hogy ez amolyan "nincs ló, jó a szamár is" dolog lenne és ez nem esett volna jól egyikünknek sem.
dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan van, hogy felületesen ismerik egymást, mert munkatársak vagy szomszédok vagy iskolatársak, de csak később ismerik meg egymást jobban, és összejönnek. Én ismerek olyan párt pl akik osztálytársak voltak, majd 30-as éveikben egyszer összefutottak, ma már boldog család.
dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyan helyzetekben fordul ez elő leginkább, mint amit a 4-es válaszoló írt, vagy pl. még olyan esetekben, amikor legalább az egyik fél a megismerkedés alatt kapcsolatban/közvetlen szakítás után volt, és addig a másiknak sem jött össze semmi, vagy nagyon fiatalon ismerkedtek meg, aztán több évnyi szünet után rájöttek, hogy amúgy lehet, megérne egy esélyt a dolog, de ez nagyon ritka, és nagyon hollywoodi.


Tudatos társkeresőként szerintem ilyen nem igazán fordul elő. Ha valaki pl. szimpatikus, vagy megismernéd közelebbről, azt azért szinte azonnal lehet tudni, és elkezdeni beszélgetni vele, megnézve, hogy ő vevő-e rá, vagy sem (avagy netes párkeresés esetén ráírni, matchelni, stb.), és az ismerkedés kezdetétől számítva olyan 1-1,5 hónapra szerintem már lehet sejteni, hogy szeretnétek-e, hogy ebből legyen valami. Ha nekem valaki a kezdetektől nem volt szimpatikus (vagy fordítva), vagy ha nem tudtam kapcsolatot elképzelni valakivel (vagy fordítva), az mindig úgy is maradt, soha nem ért minket villámcsapásszerű felismerés, hogy ja, mégis érdekeljük a másikat.

dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de elso pillanattol kezdve randinsk kezdltuk. Nem barstok voltunk. Akivel baratok vagxunk,semmikepp nem jonnek ossze . Ugyhogy ne remenykedj. N
dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!