Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalataitok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok alapján melyik esetben alakulhat ki nagyobb eséllyel tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

1) Az ismerkedés az első pillanattól kezdve érzelmi töltettel bír, nagy a láng, erősek a vágyak és hamar kiderül az elmondottak és a viselkedés alapján, hogy az élet főbb kérdéseiben nagyon passzol egymáshoz a két fél.

2) Az ismerkedés komótosabban (lassabb tempóban, kisebb intenzitással) megy, nincs olyan hatalmas érzelmi átélés és alapvetően úgy tűnik, hogy még akár olyan kérdések is vannak, amiben a két fél nem feltétlenül ért egyet / nem feltétlenül passzol a nézetük.



2023. okt. 29. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyfüggő.
2023. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek valakit, aki mindenkibe első pillanattól kezdve szerelmes lesz, aztán persze úgyanúgy ki is... Aztán olyat is ismerek, aki olyan komótosan szépen lassan, hogy előbb hal meg, minthogy húdenagyon szerelmes lenne, de mindkettő lehet tartós kapcsolat. Viszont elárulom, hogy nem csak az számít, hogy tartós legyen a kapcsolat, hanem az is, hogy a kapcsolat jó legyen.
2023. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Sztm a második. Legalábbis nálam, ahogy előttem írták egyénfüggő.

Én lassan szeretem megismeni a másikat a hibáival együtt, aztán majd kialakul vagy nem.

Az első esetben a ködtöl nem látod sztm át milyen is a másik és nagyobb csalódás lehet belőle.

N 31

2023. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kérdés ez egyáltalán, és mit akarna bárki is olyan embertől, akivel lassan halad, nincs sok érzelem, és még nem is nagyon passzolnak a nézeteik. :D Ebből ugyan miért lenne tartós, minőségi kapcsolat?

Logikusabb lenne a kérdés, ha az lenne az első verzió, hogy hatalmas az érzelmi töltet, gyorsan halad a dolog, de kiderül, hogy nem annyira passzolnak a nézetek vs. második verzió, amikor lassabban alakul, de egyeznek a célok, világnézet. Itt már érthetőbb a dilemma.

2023. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kitana. ***** válasza:
100%

Második esetet megunom, mielőtt bárhova haladna. Még abban az esetben is, ha amúgy úgy lenne feltéve a kérdés, ahogy a négyes írta, hogy tényleg legyen valami dilemma benne, mert így a második egy lagymatag ismerkedés valakivel, akivel annyira nem is érdekeljük egymást meg tök más a személyiségünk is, szóval nem értem, itt miért alakulna ki bármi, hacsak nem valami “nem volt jobb” helyzetről van szó.

Az első eset mindenképp jobb, én nem szeretem a tökölést, elvakítani sem szoktak a nagy érzelmek, legalábbis eddig még nem értek hatalmas meglepetések, ahol idióta volt a másik, azt már az elején is tudtam, csak gondoltam majd kinövi😂 De fiatal voltam, már erre sem gondolnék. De a leghosszabb kapcsolatom is így indult, hogy hamar összejöttünk, ki voltak mutatva az érzelmek, nagyon sok mindenben passzoltunk akkor, csak ő felnőtt az évek alatt és hagyományosabb felnőtt életre vágyott, én meg nem. Mondjuk 30 felett már talán kevesebb az esély rá, hogy drasztikus változások történnek egy emberben.

2023. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyetlen tenyezotol fugg. A tartossag pedig kevesbe ertekes a boldogsagnal. Nem egy tanyan elunk 200 eve, ahol a ne legyen baj es akkor minden rendben van a hozzaallas.
2023. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nálam az első eset red flag. Semmi jó nem származott eddig abból, ha úgy ér a "szerelem", mint derült égből villámcsapás. Nálam ez önsorsrontás és el kell kerülni ezt messzire.


A második eset se jobb.


Egyébként meg nem ezen múlik, hogy tartós lesz-e egy kapcsolat vagy sem.

2023. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig csak az első verzió vált be.

A másodikból soha nem lett semmi.

2023. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg alapból nem is tudok hamar szerelmes lenni. 3as voltam.
2023. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!