Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » PASIK, nálatok mi váltotta ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK, nálatok mi váltotta ki hogy falat emeltetek ismerkedés során, hogy hírtelen már nem érdekelt a nő?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne ha az elején történt, néhany nap beszélgetést követve, esetleg ha még találkozás sem volt.
dec. 19. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Amikor előveszik asüket dumát arról, higy nekik nem számít a kinézet meg a nagy farok meg a stb. Mert akkor tudod, hogy kamuzik, ergo megbízhatatlan.
dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem párszor volt ilyen, és ezekért az okokért:

- Közben megtudtam, hogy a palijával nemrég, gyk. előtte pár nappal szakítottak csak és kicsit elvarratlanul. És tudtam, hogy a csajnak csak egy hirtelen pótlék kell, egy menekülési B-terv, tehát nem akartam magamnak ilyen problémás helyzetet.

- Eleve nem akartam a testiségen kívül mást a lánytól, de adtam egy esélyt, hátha a beszélgetések során mégis meggyőz, hogy értelmes, okos, stb, és akkor komolyan veszem...hát nem győzött meg.

- Elkezdett trehányul vagy túl lassan, a végén pedig sehogy sem visszaírni. Én sem írtam többet.

- Bemutatott a családjának, és olyan alpári, mosdatlan szájú alakok voltak, hogy eldöntöttem, ilyen emberekhez akkor sem lesz közöm, ha a világ legjobb nője a lányuk. Azt meg nem várhatom el, hogy a családját ne szeresse.

dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

1 nap mozi. Következő alkalom meg lett beszélve mert egyhangú volt a folytatás. A randi napján 3.5 órával a találkozó előtt rossz közérzetre hivatkozva lemondta a találkozót. Másnapra ígérte pótolva lesz minden. Eljött a másnap. Délután semmire nem reagált. Este azt üzente véletlenül elaludt.

Valójában ebből semmi volt igaz. Az egyik ismerősöm találkozott vele aznap és elkotyogta, hogy egy másik srác randira hívta. Pont amikor nekünk lett volna találkozó, de a másik srác nem ment el vele randizni.


-Hazudott, mindenkivel kavar, 2x átvert.

Azonnali tiltás!

dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak online akkor lett valak.. eloben meg nyilvan nem jutott sehova az egesz
dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Érzéketlenség
dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok oka tud lenni, mindenkinél más csapta ki a "biztosítékot". Attól hogy valakivel váltok x db levelet még nem jelent semmit. Ha úgy érzem túl nagy köztünk a szakadék akkor inkább udvariasan elköszönök - meghagyom neki is az esélyt (meg az idejét) hogy megtalálja azt akit keres, meg magamnak is.
dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Ja amúgy a legtöbb pasinál a valós ok, hogy egyszerre több helyre csapják a szelet, s abba az irányba mozdulnak aki a legjobban tetszik nekik - rossz nyelvek szerint meg akit a legkönnyebben meg tudnak dugni 😂
dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6. Mert te vagy a tokeletesseg mi takepe?
dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

"Ja amúgy a legtöbb pasinál a valós ok, hogy egyszerre több helyre csapják a szelet, s abba az irányba mozdulnak aki a legjobban tetszik nekik"



Legtobb pasi = a top 20% lapatallu macho kozul a legtobb.



39F incel

dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
2 eve tortent. Talalkozgattam egy csajjal aki instan bejelolt. Elejen minden tokeletes, par nap elteltevel mondta hogy kezd megszeretni, jo velem, le is fekudtunk parszor, de mindig is fura volt nekem egy dolog benne megpedig a hangulatvaltozasai. Egyszer tok jol elbeszelgettunk facen, majd hirtelen lelepett orakra aztan fellep sosem szamolt be rola eppen mit csinal es szinte en irtam ra tobbszor. Aztan talalkozas folytatodott, majd szerelmet vallott, utolag visszagondolva ott manipulalt ahol birt. A vegen kiderult, hogy 2 ferfit tart rajtam kivul. Ugy bukott le, hogy azt mondta aludni megy ejjel( otthon lakott a szuleivel meg), csak aztan pont elgurultam a hazuk utcajaba es lattam nincs ott az autoja. Aludni ment a draga csak eppen nem otthon hanem masik pasi melle. Aztan mikor szembesitettem, az utolso pillanatig hazudott, lekezelo undorito stilusban beszelt meg neki allt feljebb. Azonnal kirugtam. Volt mar par novel dolgom, de ekkora egy utolso budos okadek undorito manipulativ szemetladaval meg nem talalkoztam. Nem eleg hogy egy rbanc meg pofatlan szemtelen is. Aztan utana kiderult hogy akik meg ismertek a kornyeken mind undorito velemenyuk volt rola. Azota elkoltozott mar a falujabol jobban is tette.
dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!