Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesajnálnak, mert 30 vagyok?N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesajnálnak, mert 30 vagyok?N

Figyelt kérdés

Sziasztok, iden toltottem be a 30-at. Abszolut nem latszik rajtam, hogy annyi vagyok, sportolok, kovetem a divatot, koltok a fejemre, hogy ne latszodjon az “oregedes”, eljarok szorakozni is stb..

Amig nem tudjak a fiuk hany eves vagyok nyomulnak ezerrel, azt gondoljak 23-25 eves vagyok. Majd amikor elmondom a korom ledobbennek. Majd innentol teljesen maskepp kezelnek, amikor meselek pl arrol, hogy mennyire sok dolgora ebredtem ra magammal kapcsolatban es mennyi mindenen dolgozok akkor ilyen lesajnaloan neznek es kerdezik vissza ja aha hany eves is vagy mar 30? Hmm..

Mintha amikor betoltenenk a 30-at mar 100%-ban tudni kellene minden magunkrol es keszen kellene lennunk azonnal szulni meg csaladotalapitani… lelgabbis ilyen jellegu lesajnalasokat kapok. Pszichologusnak is amikor meseltem a bizonytalansagaimrol (ferfi) elso kerdese hany is? 30?? Hmmmm nagy hallgatasok.

Amikor fiatalabb voltam akkor azt kaptam meg, hogy meg tul fiatal vagyok nem baj, hogy ez vagy az van, most mar nagy csendeket es elvarasokat, hogy mar illene mindent is.

Mikozben en alapvetoen nem gondolom, hogy lemaradtam volna barmirol is es temetnem kellene magam, megis latom maskepp allnak hozzam az emberek es ok akarjak azt elhitetni velem, hogy mar lassan vege mindennek.


Ti is tapasztaltatok ilyet vagy csak en vagyok ilyen?


dec. 20. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
A legtöbb férfi nem akar idősebb nővel összejönni. Ismerkedj idősebb férfiakkal.
dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem a korosztályodból ismerkedsz? A szép arc megöregszik, akkor mit fogsz kezdeni magaddal? Jó lesz a nálad idősebb pasi is? Úgy gondolom hogy te panikolsz, párod nincs, gyereket nem mindenféle alaknak szülsz, itt már erősen a komoly kapcsolat felé irányuló döntésed a mérvadó.
dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem tapasztaltam ilyet, pedig sokszor nem hiszik el, hogy elmúltam 30.
dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, lehet nálad túl nagy a kontraszt a korod és a "korodhoz illő viselkedés" között. Pl. ha valaki nagyon kislányos, aztán beközli, hogy elmúlt 30, akkor én is csak kamillázok, hogy "azta, hát nagyon nem gondoltam volna". De ez nem feltétlenül csak a korának szól, hanem inkább annak a diszharmóniának, ami a kora és a viselkedése között húzódik.

Persze ez csak egy tipp, nyilván nem ismerlek, így fogalmam sincs, hogy valójában mivel váltod ki ezt a környezetedből. Mondjuk az érthető, hogy ha egy 20-25 közötti fiatal srác, addig nyomul, amíg meg nem tudja, hogy nem vagytok egy korosztály, utána meg inkább elpárolog, hiszen neki ott már nincs keresnivalója. De a pszichológusod reakciója, ha csak ennyi volt, hát azt nem tudom hová tenni.

dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, szerintem téged frusztrál a korod kissé túlzottan. 35 vagyok, azt én is tapasztaltam sokszor, hogy meglepődtek, mikor elmondtam a koromat, mert általában 4-5 évvel fiatalabbnak gondolnak ránézésre, de ennyi. Nem sajnálnak le, nem társítanak semmiféle elvárásokat. Igaz, én nem nálam 5-10 évvel fiatalabbak közt mozgok. Nem lehet, hogy ez a gond? Egy 30-35 éves pasi kétlem, hogy lesajnálna a korod miatt.
dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
És ez rendszeresen megesik? Mert úgy írod, mintha hetente beszélgetnél újabb és újabb 20-on éves férfiakkal, akik nem tudják a korod, de megkérdezik, és lesajnálják a személyiségfejlődésed.
dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Csak ha 30 évesen 45 nek nézel ki
dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem fiatalabb fiukrol beszelek, hanem 29-30 es feletti ferfiakrol.

A fiatalabbak nem sajnalnak le, ok jobban nyomulnak ilyenkor. Pont az zavar, hogy az idosebb marmint a velem egykoruak reagalnak igy.

Nem azt mondom, hogy elkezdenek undorodni, de latom a fejukon a reakciokat es a viselkedesuk is megbaltozik. Amig nem tudjak a korom addig olvadnak tolem es nyomulnak ezerrel, amikor ez kiderul akkor mintha teljesen kijozanitanam oket es kicsit tavolsagtartobb, komolyabb arcot vesznek fel.

dec. 20. 11:44
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Ismerkedsz velük?
dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs a koroddal. Hogy konkrétan milyen felismerések említése kapcsán merülnek nagy hallgatásba, azt persze nem tudom, de szerintem a mai világban sokkal később ismer meg az ember magával kapcsolatban is sok mindent, mint régen. Ez persze nem feltétlenül jó, de megvannak az okai, és nehéz ettől függetlenedni.

Amit én tapasztalok, hogy a fiatalok többsége abban a meggyőződésben él, hogy 30 fölött már járókeretes taták csoszognak. Ami viszont nekem a nagy felismerésem, hogy manapság 30 alatt az ember még sajnos gyerek. (Ezt némi önkritikával visszamenőleg magamra is meg kell állapítanom.)


40F

dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!