Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesajnálnak, mert 30 vagyok?N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesajnálnak, mert 30 vagyok?N

Figyelt kérdés

Sziasztok, iden toltottem be a 30-at. Abszolut nem latszik rajtam, hogy annyi vagyok, sportolok, kovetem a divatot, koltok a fejemre, hogy ne latszodjon az “oregedes”, eljarok szorakozni is stb..

Amig nem tudjak a fiuk hany eves vagyok nyomulnak ezerrel, azt gondoljak 23-25 eves vagyok. Majd amikor elmondom a korom ledobbennek. Majd innentol teljesen maskepp kezelnek, amikor meselek pl arrol, hogy mennyire sok dolgora ebredtem ra magammal kapcsolatban es mennyi mindenen dolgozok akkor ilyen lesajnaloan neznek es kerdezik vissza ja aha hany eves is vagy mar 30? Hmm..

Mintha amikor betoltenenk a 30-at mar 100%-ban tudni kellene minden magunkrol es keszen kellene lennunk azonnal szulni meg csaladotalapitani… lelgabbis ilyen jellegu lesajnalasokat kapok. Pszichologusnak is amikor meseltem a bizonytalansagaimrol (ferfi) elso kerdese hany is? 30?? Hmmmm nagy hallgatasok.

Amikor fiatalabb voltam akkor azt kaptam meg, hogy meg tul fiatal vagyok nem baj, hogy ez vagy az van, most mar nagy csendeket es elvarasokat, hogy mar illene mindent is.

Mikozben en alapvetoen nem gondolom, hogy lemaradtam volna barmirol is es temetnem kellene magam, megis latom maskepp allnak hozzam az emberek es ok akarjak azt elhitetni velem, hogy mar lassan vege mindennek.


Ti is tapasztaltatok ilyet vagy csak en vagyok ilyen?


dec. 20. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

1. A leírásodból ítélve ők a 20-25 körüliekre utaznak.

2. Ha te egy 30-as külsejű férfival ismerkednél, akkor mit éreznél, ha kiderülne, hogy 40-es?

3. Szerintem az önismereti mondatok miatt kérdeznek rá a korodra, lehet hogy ilyenkor egy előítélet van bennük ilyen témák miatt.

4. Ezt az egészet ne vedd magadra, valószínüleg nem egymást keresitek. Ne gondold túl, és főleg ne lásd úgy, hogy kiöregedtél. Teljes hülyeség.

5. Millió ok lehet a korral kapcsolatosan bennük. Akár az is lehet, hogy infantilisabbat keresnek, akiket lehet hülyíteni. De az is lehet, hogy igénylik hogy a csaj jóval fiatalabb legyen, mert tartanak a korukbeliektől rossz tapasztalatok miatt esetleg. Sok ilyen ok lehet amire nem is gondolsz.


Szerintem ne ezekből az ismerkedésekből indulj ki. És igen, vannak ilyen jelenségek, és fordítva is van férfioldalon is ilyen tapasztalat nőkkel kapcsolatban.


Semmiről nem maradtál le, főleg nem egy normális kapcsolatról. Nem tudom milyen elképzeléseid vannak, de szerintem egy normális személy nem fog egy szám miatt elutasító lenni, ha egyébként téged szeret. Akkor kb mindegy lesz neki, mert a személyedhez ragaszkodik.

dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Koszonom!! Jólesett 10 es 11 a valaszotok.


Amikor arrol beszelek, hogy az elmult félévben rajottem, hogy nem ismerem magam igazan, de rengeteg felismeresem volt es sok dolgot megertettem mar magammal kapcsolatban. Viszont parkapcsolat teren nem vagyok meg biztos abban

mit keresek es pont amiatt, mert sok megdolgozatlan emlekem van gyerekkorbol, ami kihat a kapcsolataimra is.

Ezt mondtam Amikor a pszichológus is kérdezte a korom, hogy hat igyekezni kellene valakivel osszejonni es dönteni mit akarok, es ezek a sracok is hasonloan “ hany eves is vagy?” Hmm igen azert mar 30…

Nem akarok beleugrani egy kapcsolatba gondolkodás nelkul, de nem zarkozom el az ismerkedestol. Lehet ez a baj, hogy nekem mar picit tobb kell egy kapcsolathoz?

dec. 20. 15:58
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, az a baj, hogy idióta emberekkel veszed körül magad. Vagy falun élsz, ahol 30 már öreg.
dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tájegységenként változó.
dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hm fura...én 33 vagyok és tudom mit akarok, de hogy hogy a fenébe fogom megtalálni nem tudom. Sokszor olyan furák a pasik, nem hiszem hogy lesajnálnak téged de persze önmagad iamerete valahol 30 felett elvárás társadalmilag is. De ha valaki akar nem a korod miatt akar az tuti.
dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy korábban is írtam, a 30-as évek szerintem még rendben vannak a párkapcsolat kialakítására (pláne az eleje), ezért sem értem azokat, akik letudó, lesajnáló jelleggel hümmögnek, amikor megtudják, hogy harminc éves vagy.


Azonban a párkeresés kapcsán néhány dolgot hadd írjak. A hosszútávú célt (stratégiát) azért célszerű ebben a korban már ismerni, azaz pl. társas kapcsolatban képzeled-e el az életedet, ill. ennek pár nagyvonalúbb részleteit. Ha igen a válasz, akkor nem szabad tökölni, mert nehéz a megfelelő társat megtalálni. Nyitott szemmel kell járni, emberek között mozogni, és ismerkedni. A részletek tekintetében nem érdemes sokat otthon a magányunkban lamentálni, mert azokat az élet sokszor felülírja, ill. az ember sokszor a gyakorlatban ismeri fel, mi is az, ami neki is jó. Tehát - jó értelemben értve! - inkább élni kell az életet, mint gondolkodni rajta. A túl sok elmélkedés helyett hús-vér emberekkel kell barátkozni, a gyakorlatban megismerni őket és magadat.


A megfelelő társ tekintetében szerintem fontos, hogy az alapvető, fajsúlyos kérdésekben (életszemlélet, értékrend, stb.) megegyezzen az elképzelésetek, a részleteken már nem kell annyit izgulni, sőt sokszor jobb is az eltérés, mert ki tudjátok egészíteni egymást.


10 év sok idő, az alatt bőven révbe érhet az ember, de azért figyelni kell erre a témára, mert a hozzánk illő társ megtalálása és felismerése ritkán megy gyorsan, és bizony 40 év után ez a kérdés már sokszor megoldhatatlan nehézségekbe ütközik. Én mindezt a saját káromon mondom: nálam mondjuk sok minden volt, de ha nem bizonytalankodok, nem vagyok olyan töketlen tíz évvel ezelőtt, akkor ma talán már házas lennék. Így meg egyedül maradtam, aminek a perspektíváit pedig már inkább ne boncolgassunk...


Szóval összességében szerintem egy 30+ éves nő nagyon jó korban van, egyáltalán nincs semmi lehúzva előtte, csak azért tartsd észben a fentieket.


(10-es voltam)

dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
A "mai világban" hozzád 40-es pasi való, ott keresgélj, nem nyerő manapság 30+os fiúknak a 30-as nő.
dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!