Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az én kapcsolatom rosszabb, mint másoké?

Figyelt kérdés

Anyám mindig előtud húzni példákat a munkatársai gyerekeire, hogy nekik, mennyivel jobb a kapcsolatuk, mint az enyém. Egy egyiknek alig 1 év után már besikerült egy gyerek a barátjától, valakinek pár hónap alatt, de hiába nem vették feleségül őket, mégis ott vannak mellettük, és számíthatnak a párjukra. Vagy az egyik munkatársa, aki velem egyidős, már házas, gyereke van, és a férje mindig hozza a munkahelyre, és hazaviszi kocsival, és a férje mindig mondja, hogy szereti.

Nekem meg mikor mondja a barátom, hogy szeretlek életem, akkor az már túl nyálas. Bár szeretjük most egymást, de nem élünk még együtt még 2 év járás után sem. Most nem rég eljegyzett, de anyám szerint nem ez számít, hanem az hogy mennyire számíthatsz a másikra. A gyűrűt is lejárta, hogy mennyire rosszul kinéző gyűrűt kaptam, pedig aranyat kaptam.


dec. 20. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert rossz férfit választottál, miközben normális férfiaknak nem jut nő? Ezerszer le lett írva, rajtatok múlik a világ sorsa, ha benne ragadtok a rosszban, megérdemlitek, ti tehettek róla! Ne ide gyertek panaszkodni.
dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki benne van egy kapcsolatban, az általában csak a rosszat, a negatívumot látja, míg egy kívülálló meglátná a jót is benne.
dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Első, jegyezzük már meg, hogy a nő nem jut, vagy jár! Köszi!
dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, másokkal mi van, simán lehet, hogy kifelé jónak tűnik a kapcsolatuk, közben meg nem az. A lényeg, hogy te milyennek éled meg a sajatod. Ha jónak, akkor kit érdekel, másé milyen? Ha rossznak, akkor inkább most lépj, mint házasság, gyerek után.
dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha anyukád így látja, akkor így is van. Nem az a lényeg, hogy mennyire számíthatsz a másikra, hanem az, hogy a problémáitokat hogyan tudjátok együtt megoldani. Ez nem ugyanaz.
dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te hogy érzed? Igaza van?
dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor beleszólnak a házasságomba, csak azért, mert még nem nemzettem kölköt, de ahoz elsőként anyagiakban ott kell lennem, hiába okoskodnak, hogy majd kisegítenek pénzben, amikor tényleg kellett nem segítettek. Azért nem mondom elég fiatalon házasodtam de nem bántam meg.


Megoldás: tükörbe nézni, mert sokszor igazuk van, de ha mégse akkor meg ignorálni. 5# jól mondja azt a részt, hogy az számít egy kapcsolatban, hogy megtudjátok-e valósítani közös erővel, amit megkell/akartok.


3# épp ez a baj, hogy nem jut. Rengeteg fölösleges gyűlölettel reagáltok a férfiak közeledésére.

dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A soraid alapján azé' mert anyád nem igazán szimpatizál a pasiddal és azért "fúrja" ilyen megjegyzésekkel. Szerinte neked legalább egy főorvoshoz kellene feleségül menned aki tejben-vajban füröszt a budai villájában - azt próbálja "kihajtani" belőled ami neki nem adatott meg. A bezzeg... példákkal a bibi, hogy mindig csak 1-1 részletet ragad ki és nagyítja fel.

A bezzeg... a mások élete, ez meg a tiéd!!!

dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyad narcisztikus es monden kapcsolatodat elrontja,ha hagyod!! Enyem is ilyen rohadek. Sajnos tobb jo partnert elvesztettem miatta. Most sem panaszkodom,jo kapcsolatom van,de akkor is.


Narcisztikus mozaikok cimu csatornat nezd yourubon,abbol raismersz anyadra. Haromszogezesnek hivjak h hasonlitgat masokkal.

dec. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzed magad a kapcsolatot akkor szakíts, de anyád döntse már el, hogy kinek milyen az élete, mert nem velük él.
dec. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!