Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok boldog a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog a párommal ez annyira elszomorít. Nem akarom elhagyni új kapcsolatot kezdeni attól is felek h csak rosszabb lesz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Laposak a hétköznapok nem érdeklődünk egymás felől úgy igazán és ami zavar hogy szerintem ő se túl boldog mostanában panaszkodik rólam meg olyan érzésem van mintha megunt volna

2022. szept. 17. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Üljetek le őszintén átbeszélni a kapcsolatot, ki hogy látja a dolgokat. Lehet hogy sikerül javítani rajta. Ha meg nem akkor engedjétek el egymást. Tudom hogy nehéz.
2022. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én évek óta ezt érzem, és nem szálltam ki. Te ne tedd! Lépj, mihamarabb!!!
2022. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Párterápia, pszichológus?
2022. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakozom 1-eshez.

Egyetlen tanács van, beszéljetek róla, és változtassatok, ha meg nem megy, akkor nem szabad a végtelenségig húzni gyávaságból, ki kell mondani, hogy vége van.

2022. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Beszélj vele mik a gondok, akartok-e javítani rajta vagy hagyjátok egymást. Tök mindegy vele akarsz-e lenni, ha ő már elhúzna a kapcsolatból.


Ha akar javítani, részletesen átbeszélni min csúszott el az elmúlt időszak, mik esnének jól, mik hiányoznak nektek, mitől lenne újra nagyobb tűz. Megnézitek hogyan alakul utána, tudjátok-e tartani magatokat a változásokhoz.


Ha nem megy, el kell engedni.

2022. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy kell új?
2022. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!