Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy rosszabb lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy rosszabb lesz a kapcsolatom 1,5 év után?! Röviden lent.

Figyelt kérdés

A barátommal holnap leszünk 1,5 évesek aminek nagyon örülök, de egyben nem is. Sok helyen olvastam, hogy a szerelem 1,5-2 év után elmúlik és marad helyette az erős szeretet. Rettegek, hogy teljesen elfog múlni irántam az érzelmei és már nem fog úgy nézni rám mint most. Mindig mondja, hogy milyen aranyos és cuki vagyok, sokat nevetünk együtt, mindig boldogok vagyunk, nagyobb veszekedéseink sincsenek... de mégis bennem van a félelem.

Mivan ha jön egy új aranyosabb lány vagy szimplán rám un?

Ti nem féltetek ennyi idő után, mivel nyugtattátok magatokat valamint mivel színesítettétek a kapcsolatotok?

A páromnak én vagyok az első komolyan kapcsolata.

22L



2017. febr. 12. 21:09
 1/10 Haku-sama ***** válasza:
25%

A szerelem - tetszik, nem tetszik - ELMÚLIK egy idő után [a romantikusabb magyarázat szerint átalakul, de végül is teljesen mindegy, hiszen a lényeg az, hogy nem fogtok olyan erős érzelmeket táplálni a jövőben, mint most].


Lehetséges, hogy egy másik csaj miatt fog kidobni [bár ha nem egy Casanova, ettől nem kell félned..], de az is lehet, hogy a TE figyelmed fogja felkelteni egy másik fickó, aki mondjuk a pasiddal ellentétben valóban ért a nők nyelvén.


Harmadik lehetőség, hogy közös megegyezéssel szakítotok, vagy együtt maradtok a MEGSZOKÁS miatt. Majd meglátjátok, de semmiképpen sem fog így maradni a dolog, mint most.

2017. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Mi már 2,5 éve együtt vagyunk, és a kapcsolatunk egyre csak jobb, nem kapkodunk el semmit de azért haladunk is előre (összeköltöző félben vagyunk. Ezt az elmúlik a szerelem dolgot szerintem sokan rosszul értelmezik amúgy. Az tény, hogy változnak az érzelmek, de szerintem pont, hogy inkább elmélyülnek a rózsaszín köd után, hisz látod a valódi hibákkal teli énjét (senki sem hibátlan). Mármint akik igazán szeretik egymást. Akik meg nem szeretik egymást igazán, csak fellángolást éreznek, ott tény, hogy a rózsaszín köd után általában vége a dolognak. De ez csak az én meglátásom.

22N

2017. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem a szerelem múlik el, butus :D

Szerelem, mint olyan szép ködös fogalom, nincs. Szerelem, mint egy érzés, amit sok összetett biológiai és kémiai folyamat okoz, van.

Az két legfontosabb összetevője a szerelemnek az oxitocin és a PEA. Az oxitocion szép lassan megy felfelé, ahogy megismeritek egymást (örömérzet egymástól), a PEA pedig a varázslatos ködöt okozza, amit másféltől három évig termel a szervezet. Ennél tovább nem tudja egy személy iránt, mert "túladagolnád" magad (gyakorlatilag bedrogoz az agyad, és immunis leszel rá).

Ha megfelelő a kapcsolatotok, és egymás mellett az oxitocin szintetek megfelelőre nőtt, és ez nem esik vissza, akkor hosszú párkapcsolat elé néztek. Ehhez szükséges az is, hogy ne parázz a PEA elmúlása előtt azon, hogy mi lesz, ha... ha beüt a probléma, akkor gondolkozz rajta, de addig inkább előzd meg azzal, hogy nem gondolsz rá.

Remélem segíthettem!

2017. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ettol ne felj!

Mi is jo regota egyutt vagyunk es egyaltalan nem mullik az erzes :-) egyre csak jobb az egesz naprol napra jobban szeretek . A lenyeg , hogy figyeljetek oda egymasra! :-)

2017. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezek minden kapcsolatban bekövetkezhető dolgok. Ha stresszelsz rajta, nem lesz jobb!
2017. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Tetszik, hogy a kérdező célzás jelleggel elrejtette az "eljegyzés" szót :D
2017. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

milyen célzás? nem célozgatok én senkinek főleg nem a páromnak mivel nem is gyakorikérdésezik.

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. febr. 12. 22:45
 8/10 anonim ***** válasza:
2,5 éve vagyunk együtt és egyáltalán nem érzem hogy kezdene kihűlni. Meg sose volt ilyen időszak :D sőt még jobban szeretem, mert még mindig kimutatja mennyire szeret (alvászavaros vagyok és péntek este három órán keresztül simogatott hogy eltudjak aludni) úgyhogy ha jól érzitek magatokat egymással akkor felesleges ezen gondolkodni :)
2017. febr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ki pontozza le a válaszokat? :O
2017. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem én, én minden olyannak adtam a zöld pipát :) Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 13. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!