Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat olvasom ezen az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat olvasom ezen az oldalon, hogy a mai nőknek irreális elvárásai vannak. Szerintetek nekem férfiként, ugyanúgy irreálisak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Amit keresek:


- 20-28 éves legyen kb


- Ne kelljen 0-24-ben írkálni, akkor már telefonáljunk vagy videóchateljünk, ha nem tudunk találkozni aznap


- Tudja pontosan, hogy mit akar, nem ez a "komolyat, de nyitott vagyok" vagy "alkalmit keresek, de komoly is lehet" mint amit a Tinderen látsz folyton.


- Szerintem fogalmazhatunk úgy is, hogy egy kicsit visszafogott és nincs tele a közösségi médiája segg vagy csöcs fotókkal


- Inkább komoly kapcsolatai voltak, nem hármasozik stb, nem szop le csak úgy fiúkat még a legvadabb bulikon se, nem csapja szét magát olyannyira, hogy az már vállalhatatlan.


- Ne dohányozzon


- Elegáns öltözködés, nem mutat túl sokat, illik a testalkatához


- Egyenes, hosszú haj


- Világosabb árnyalatú szem és haj, a haja ne legyen festett


- Megközelíthetőség


- Mosolygás


- Előny, ha sportol valamit, de eltudom engedni ha nem, viszont ne legyen túl vékony se, illetve szerintem egy bizonyos szintig a telt lányok is bejönnek. Nehéz szavakba önteni, igazából az összkép számít.


- Sminkelést ne vigye túlzásba, legyen képes mutatkozni előttem nélküle is


- Legyenek hobbijai és szerintem jó ha van valami ami közös, viszont semmiképpen sem szólhatja le azokat a dolgokat, amik fontosak nekem!


- Ne akarjon megváltoztatni sehogyan sem, fogadjon el úgy ahogy vagyok és ne hívja "hibának" azokat a dolgokat, amik neki annyira nem tetszenek, senki sem tökéletes


- Legyen állandó munkája vagy tanuljon valahol, viszont ne legyen gyanúsan "túl sok" ideje


Így ennyi jut most eszembe, írok még, ha esetleg valami más is eszembe jut.



dec. 20. 23:21
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
59%
Okés haver, s te ezzel szemben mit tudsz felmutatni? Mert leírtál egy olyan csajszit (s még azokat is szűkíted hajhossz, szemszín stb. alapján) ami a pasik 99%-ának bejönne, szóval bőven tudnak választani.
dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy meg ember az süt a soraidból, hogy te nem egy másik EMBERT keresel, hanem egy általad megálmodott vágyképet, mintegy skatulyát és te aztán semmit nem akarsz engedni, még nem is ismered de már "feltételeid" vannak, hogyaszongya "ne legyen túl sok ideje", meg tefenséged meg tudjon vele jelenni stb. Bocs, de nem erősséged a kompromisszum és az elfogadás.
dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

#1: Kit érdekel, hogy ő tud-e válogatni-e vagy sem?🤣🤣🤣 Ki mondja, hogy én nem? És mi van, hogy ha egy halom simp fut utána, ha neki nem kell az olyan? Megnyugodhatsz nem vagyok ronda és nem vagyok munkanélküli.


#2: Érdekes és akkor példát tudnál írni, hogy mi nem vágykép, meg kompromisszum kész elvárás? Jaaaa hogy azt már nem tudsz, mert mindenkinek egyéni? Hagyjuk már.🤣 Neki is van valami mércéje/listája, nekem is van mércém/listám, aztán vagy szimpik leszünk ezek alapján egymásnak vagy nem.

dec. 21. 00:10
 4/53 anonim ***** válasza:
74%

#3 barátom és mégis mi az elképzelésed az ismerkedésre? Felsorolod a fene nagy igényeidet és a nő ugrik, hogy jajdejó pont megfelelek ennek, ugye engem akarsz majd?

Ez fordítva működik. Te teszel meg mindent, hogy a kiszemelted téged válasszon. Ne várd azt, hogy a nők majd odatérdepelnek eléd, mert unják a "simpeket". Akkor inkább vár tovább, hogy befusson olyan akit nem simpnek gondolnak.

dec. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
#4: Miért is kellene nekem ezt közölnöm vele szemtől-szembe? Azt, hogy neki is megvannak az elképzelése és nekem is megvan, az nem azt jelenti, hogy el is mondjuk egymásnak ilyen részletesen, főleg, ha már beszélgetünk/randizunk, már külsőre nyilván bejövünk egymásnak. Azt meg főleg nem értem minek kellene nekem földhöz vágni magamat, az udvarlás full nem arról szól.
dec. 21. 00:23
 6/53 anonim ***** válasza:
73%

Az alapvető hozzáállásoddal van probléma. Nehéz elmagyarázni és valószínűleg nem fogod megérteni de azért megpróbálom.

A legtöbb embernek van egy kép a fejében,hogy milyen számára az ideális partner. Ezzel semmi gond nincs. A gond akkor kezdődik amikor ez a nagy idealizálás elvárásokká alakul. Az ismerkedés,szerelem nem így működik,hogy neked van egy tételes elvárás listád és az alapján szűröd az embereket. Ez nem reális. Kötni kell kompromisszumokat és ennél sokkal nyitottabbnak kell lenni. Ha szerencsés vagy hosszú idő után, kínkeservesen találsz egy hasonló lányt de ugyanilyet mint amilyet leírtál elhiheted nekem,hogy nem. De a legtöbb esetben nem is olyan emberbe szeretünk bele mint az ideálunk. Nem érdemes ilyen listákat írnod mert csak megnehezíted magadnak az ismerkedést. Ha valaki szimpatikus de első látásra nem felel meg minden kritériumodnak adj neki nyugodtan esélyt ha nem szeretnél egyedül megöregedni.

dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
56%

Jaja, ahogy fent is írják a hozzáállással van a prücök. Elvárásokat, azaz KÖVETELményeket emlegetsz, de azt nem, hogy tefenséged mit is nyújt cserébe?

Egyébként meg had kérdezzek vissza - van párod? Nincs? Mióta nincs, mikor volt utoljára? Akkor ezek szerint mégiscsak hibádzik valami a rendszerben nem?

dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
74%

-Egyenes, hosszú haj

-Világosabb árnyalatú szem és haj,a haja ne legyen festett.

Hát b@.sszus, ha neked ezek a fő szempontok, igencsak veled van a baj...

dec. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 Kitana. ***** válasza:
81%
Ezek nem irreálisok, mivel egy rakás ilyen lány van. Nem írtál semmi felháborítót, csak annyit, hogy nem jönnek be a göndör hajú, barna szemű lányok, hát na, nekem sem jönnek be a kopaszok, nyilván külső terén is vannak preferenciái az embernek, ez nem arról szól, hogy ez a fő szempont, hanem hogy abból a halmazból akar ismerkedni az ember, akik x külsővel rendelkeznek és utána vizsgálod a belső tulajdonságokat, hogy amúgy passzoltok-e.
dec. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
75%

Ne abból indulj ki, hogy Tinderen mit írt ki. Eleve nincs sok választási lehetőség. Ez a kettő meg pont azt jelenti, "női nyelven", hogy valójában komolyat keres, de nem akárkivel, és nem minden áron. Normális esetben pont úgy alakul ki egy komoly kapcsolat, hogy ismerkedtek, közeledtek, aztán vagy összeilletek, vagy nem. Ha vagy nem, akkor nem kell erőltetni még hónapokig, csak azért, hogy jujj mit gondolnak a szomszédok, hogy csak 4 hónapig tartó futó kaland lett belőle.


Másrészt meg legyen egy fontossági sorrended. Van, amiből nem érdemes engedni, nálam például ilyen, hogy nem dohányzó partnert keresek. De nálam például a szem vagy a hajszín nem szempont, bár van preferencia. Te tudod, hogy mi az, amiből nem érdemes engedni, és mi az, amiből igen. Ezt viszont szerintem mindig akkor dől el, amikor megismersz valakit, akivel kölcsönösen megvan az a bizonyos kémia.

dec. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!