Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldofadható indok az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldofadható indok az, hogy nincs elég pénzem párkapcsolatra v csak kifogás? N

Figyelt kérdés

Rendőrségen dolgozom, abból a fizuból nem lehet megélni ilyen árak mellett. Plusz ráadás, hogy emellett még pénzt is gyűjtenem kellene valamire. Pasi meg sokba van, nyilván többet költesz magadra, hogy vállalhatóan nézz ki, közös programok, stb. tehát megy a pénz.

Nekem egész egyszerűen erre most nincs keretem.


dec. 21. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
El
dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Olyan pasit kell keresni aki előre visz, nem hátra.
dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Kétséges...


Ha minden igaz, akkor a mindennapokban is vállalhatóan nézel ki. Ha igen, és nem egy hazug kapcsolatot akarsz fenntartani, akkor magadat adod a másik félnek. Nem maszkírozod át magad egy látni kívánt ideává, hanem megjelensz úgy, ahogy a mindennapokban. Ebből a szempontból nem lesz többe ez sem.


A progik persze költségesek is lehetnek, de közel nem annyira, mint ahogy azt sokak érzékeltetni kívánják.


Szóval akár el is fogadható az érv, de az is benne van a pakliban, hogy ezzel el akarsz fedni egy olyan indokot, amivel nem mersz, tudsz, akarsz szembenézni és/vagy nem szeretnéd/tudod/akarod más tudtára adni a valós okot.

dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

ez nem értem, a nőnek kerül sokba a pasi?

mióta?

melyi bolygón?

mert ha férfiként irod akkor világos, de nőt irtál ott az N?


ha pasi vagy akkor keress hasonló anyagiakkal és fele fele, ha már nem megy a meghivás 2 főre,

dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Pont azért kell pali, h fizesse ezeket😄
dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Miért kerül sokba egy pasi?

Pasiként kérdezem.

dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Én nem várom el egy nőtől, hogy állandóan modellre kinyalva táncikáljon körülöttem. Ha a rendőrségre be tudsz menni dolgozni, akkor nyilván teljesen rendben vagy. A tartalmas közös programokat meg jellemzően sosem a rongyrázásban találtam meg.


F

dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kitana. ***** válasza:
Én amit szépségápolásra költök, az nekem fix költség, ha van férfi, ha nincs, ezen semmit nem változtatna a kapcsolat. A programok más téma, az persze, több egy kapcsolatban, már ha barátaid sincsenek és tényleg semmit nem csinálsz szingliként, de nem kötelező drága programokra járkálni. Szóval szerintem hülye indok, de ahogy érzed.
dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kifogás. Párom vállalhatóan néz ki, szerencsére nem műnő.
dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elfogadható.
dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!