Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki tényleg nem akar most kapcsolatot vagy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Veletek volt már, h akármilyen okból egyszerűen nem akartatok kapcsolatot, még ha volt is olyan a közeletekben aki egyébként tetszett vagy szimpatikus volt? Ilyen okokra gondolok mint pl. nem lett volna rá elég időtök, még élvezni akartátok a szingliséget, nem hevertétek ki az előző kapcsolatotokat, más jellegű dolgokat akartatok előbb rendezni az életben (pl. különköltözés, jobb munkahely, jobb fizetés) stb. Vagy ha valaki olyan jön, aki tényleg nagyon megtetszik az embernek akkor nincs olyan, h nem ideálisak a körülmények és nem akar most kapcsolatot?

2023. márc. 21. 14:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Igen jobb munkahely. Penny raktárban diplomásként nem szívesen ismerkedtem, hiába tetszett a pasi.
2023. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Öhm.... ez a kérdés kissé azt sugallja, mintha az embernek mindig és mindenkor vágynia kellene a párkapcsolatot.

De miért kéne? MIért ne lehetne olyan, hogy valaki egyszerűen nem akar kapcsolatot épp? Teljesen okés, normális. Inkább az a bbeteges amikor az embe rképtelen egyedül lenni és az az alap, hogy párt keres.

2023. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen kb 1 évig tartott.

Műtétem volt,utána kórházi kezelés,gyógytorna terápiás kezelések.

Akkor minden erőmmel a gyógyulásra koncentráltam, nevezzük önzősegnek,de életemnek abban a szakaszában csak magammal akartam foglalkozni.

2023. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem jött nem ideális körülménybe olyan, akivel szívesen ismerkedtem.

Én inkább erre tippelek:


Nem akar most kapcsolatot... veled


Tehát ismerkedés közben ha ezt mondja valaki, az pattintás. Ráadásul nem egyenesen, hanem ilyen lekezelő, flegma stílusban.

2023. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy nem akartan kapcsolatot, tehát nem is kerestem.

Olyan nem volt, hogy tetszett valaki, és úgy nem akartam. Mikor tetszett az illető, akkor szívesen ismerkedtem.

2023. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a felsorolásodban ott az ok: nem lenne rá időm, pontosabban a szabadidőmben szívesebben csinálom azokat, amiket csinálok, minthogy párkapcsolatai dolgokat csináljak. Ez persze akkor lenne kivétel, ha a tevékenységeink közösek lennének, de ilyet még nem találtam.
2023. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Most épp egy ilyen időszakomat élem, egyedül nevelem a kisfiamat, munkahelyet is váltok, illetve tök jól is érzem magam így, szingliként.


Az időzítés tehát egyáltalán nem ideális, VISZONT ha épp most toppanna az életembe egy olyan személy, akivel baromi jól érzem magam és akár kapcsolatot is el tudnék vele képzelni, nem küldeném el.


Épp ma gondolkodtam ezen amúgy, és szerintem csak annak mondanék nemet, aki tényleg nem érdekel.

2023. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felhoztál példákat, az összes arra utal, hogy nem akar kapcsolatot és pont.

Mit kell ezen filózni?

2023. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben kifogásként dobálóznak ezzel. Férfiként sokszor pattitottak már le ezzel az indokkal, de a legtöbbször nemsokkal később összejöttek mással. Ettől függetlenül nyomós indok hatására van olyan hogy az ember akkor nem ismerkedik és nem is gondolkodik párkapcsolatban
2023. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Volt.

Párom meghalt. Aztán magammal foglalkoztam csak. Itt van lányom, kutyám, barátaim, hobbik, utazgattam is.

Új munka, új élet és új ország...nem lett volna jövőnk se az adott férfival.

Már van oarom.

N 31

2023. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!