Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a "tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a "tökéletes" nő, ha létezik? Számotokra mi tesz egy nőt tökéletessé?

Figyelt kérdés

dec. 21. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha leírom, hogy nekem milyen a tökéletes nő, akkor lepontoznak. :D
dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Hàt mit néz a legtöbb férfi? Na ugye hogy a p*rno.. na az a tökéletes :D
dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Nincs tökéletes nő, sem férfi. Tudom idézőjelbe tetted pontosan azért. Viszont akkor nem értem minek a kérdés. Érzéseken múlik és persze azon, hogy passzol-e hozzád valaki hosszú távon. Ennyike.
dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
szex után pizzává változik
dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

4.



Na végre egy értelmes válasz. Na.

dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Aki ha belép a szobába, előidézi, hogy férfinak érezze magát az ember a jelenlétében.
dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

1-es vagyok


Baszd ki, így is lepontoztak, látod?

dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
számomra a feleségem. Nem véletlenül ettem el.
dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
*vettem
dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Szép az arca, szubmisszív, magas a libidója, nem kell hogy okos legyen, de lehessen vele jól kommunikálni(nyilván valamilyen szinten összefügg a kettő), racionális gondolkodású, ami alatt azt értem, hogy a világnézetét nem elhatározások, meg érzelmek alapján alakítja, hanem átgondolt, megérvelhető módon(példa:ha valakit otthon vernek, ezért azt gondolja hogy ez a normális, akkor ha ezek után valaki részletesen levezeti neki hogy hogyan, milyen pszichológiai károkat okoz a gyerekben a fizikai bántalmazás, akkor azt képes felfogni, és ez alapján megváltoztatni a véleményét).

A legtöbb pozitív tulajdonság pedig ebből következik. Pl: azért nem csalok meg senkit mert az nem egy racionális döntés, mindenki rosszul jár vele érzelmileg=hűséges.

dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!