Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő nem baj,ha lányokkal írogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő nem baj,ha lányokkal írogat tinderen,badoon de az baj,ha én közben megismertem valakit.Az ilyen srác mit gondol?23/L

Figyelt kérdés

Két éve se nélküle se vele kapcsolatban voltunk.Szex volt,programok,de ennyi.Ismertem már a családját is,de csak akkor írt ha itthon volt,mert másik városban dolgozik.Egyébként fent volt minden ismerkedős oldalon,írogatott mindenkivel,közben kiderult hogy van egy fél éves kapcsolata.

Szarul esett,de nem szóltam neki.

Aztán úgy voltam vele elvagyok vele amég nincs más,egyszer élünk,a szex legalább jó.

De közben megismertem valakit,akivel hamar osszemelegedtünk,és ezt ő megtudta.

Jött a szöveg,hát hogy ő azt hitte ez a dolog kettőnk között most máshogy lesz,hogy ő neki ez most nagyon rosszul esett.Meg ő csak beszélget a lanyokkal tinderen és nem fekszik össze mindenkivel(előtte egy éve mesélte,hogy random csajok csak úgy lesz*pták,de akkor még nem is voltam vele együtt)

Én nem tudom hogy mit gondolt,hogy majd én kérek bocsánatot,amikor együtt se vagyunk?ő bármit megtehet,én nem?

És játssza a szentet ezekután,hogy én érezzem magam szarul.

Én nem tudom mit gondolt hogy majd használ amikor ő szeretné?


dec. 22. 06:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen miután megtudtam hogy barátnője van nem szexeltünk,meg semmi ilyesmi nem volt.
dec. 22. 06:04
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy se vele se nélküle? Vagy együtt vagy külön. Ez gyerekes dolog amiben vagytok. Nyitott kapcsolat az nem vezet sosem jó útra, ezt eredményezi amit írtál. Különben ha érdekelne egy tartós laza kapcsolat írj!
dec. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Valóban gyerekes dolog, kb. olyan értelmetlen mint a "nyitott kapcsolatok".


Jó amíg nincs jobb.


De egymás idejét, lehetőségeit és életét pazaroljátok.


Jobb lenne túllépni és lezárni.


Ha neki nincs senkije, nincs szexre sem senki akkor előszed a zoknis fiókból.

dec. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Erröl nekem kérdésem is volt hogy a megcsalóknak mindrnt szabad? Még ők hőbörögnek amikor a másik inkább keres mást leváltja.
dec. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolja, hogy saját maga szerint Istenadta ajándék minden nő számára a puszta létezése is bármit is tesz. Örüljön mindenki, hogy egyáltalán ő szóba áll velük. Lapát azonnal az ilyennek, nem tingli-tanglizni vele, amíg nem jön jobb. Addig folyamatosan így viselkedik majd, amíg a kutya sem áll majd vele szóba. Bár nem garantálja, hogy rájön arra, hogy kizárólag ő a probléma forrása. Ahhoz nincsen elég önkritikája.
dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek az 5-össel, én is láttam ilyet.

Az a szomorú, hogy hiába jössz rá és hagyod ott az egoista f.szt, mindig akad majd olyan lelkisérült lány, aki (egy ideig) belemegy őurasága játékaiba. Emiatt csak megerősítést kap, hogy jól csinálja, neki mindent szabad.

Az ilyen nem változik. Hidd el, én értelmesnek tartottam és próbáltam ezeket megbeszélni vele, újabb és újabb esélyt adva, de teljesen felesleges, csak az idődet vesztegeted. Szakíts vele, hagyd ott végleg, hadd fájjon az egojának (mert szíve nincs, csak farka meg egoja), és ismerkedj normális srácokkal, akik képesek tisztelettel, emberként bánni veled mindenféle kettős mércétől mentesen, és nem képzelik azt, hogy ők a főnyeremény, akit a puszta létezéséért imádni kell, és neki semmit sem kell a kapcsolatba tennie.

Szóval ne törődj ezzel az önzővel, ismerkedj inkább az újjal, a régit pedig felejtsd el örökre.

dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy neki mindent szabad neked meg semmit.
dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!