Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez esetben ki nyert az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben ki nyert az életben? Én, aki egyedül maradtam, vagy az exem, aki megházasodott?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ez esetben már az exem nyert. Tök mindegy, hogy van-e már valakim vagy nem, ha ő neki már régóta felesége, és gyerekei vannak.
dec. 22. 16:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltesd magad!
dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Majd az évtizedek alatt kiderül Melyikőtök a boldogabb
dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ebben a dalban benne van a válasz:

https://www.youtube.com/watch?v=FzXqkGeoTnU

dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Most mondok egy "jobbat". Ex egyedül maradt, a pasival összeházasodtam, gyerekünkett, majd orrba-szájba megcsalt, én meg itt vagyok egy egy éves gyerekkel. Eh, ki járt jobban?


(Most ne azt nézzük, hogy ez a kisbaba egy kis boldogság).

dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sem garancia a boldogságra egy "házasság"! Igazat adok a 14-es válaszolónak!


Nemrég kétszer megkérte a kezemet UGYANAZ(!) a férfi! (Persze, a jeggyűrűről már nem lehet szó bizonyos okok miatt...)


Hűtlen. Még az sem számított, hogy viszonylag gyakran testi kapcsolatba tudtunk lépni, mert a sok bizonytalan körülmény miatt nem tudtunk búvóhelyet találni sehogy sem.


Hidd el Kérdező, hogy NEM JÁRTÁL ROSSZUL!!! Nekem régi kapcsolataim fordultak rosszabbra - ami persze törvényszerűen meg kellett, hogy bukjon.

dec. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A "hűtlenség" szócska alatt azt értem, hogy szilveszterre máris van egy új partnere. (Bulizós típusú embert sikerült "kifognom".)


Nem, nem fenékig tejfel. Hiába sziporkázó humor, harsány nevetés és móka. Boldogok voltunk nagyon. A mostoha körülmények ellenére is!


Január 2.-án visszajön munkába egy régi hódolóm, aki sehogy nem akar elengedni. (Féltékeny mindenkire, aki megfordul körülöttem.) Erre a páromra is az volt. Pedig nem volt testi kapcsolat!


Az sem jobb, hidd el, ha túl népszerű vagy. Ettől még nem marad meg mindenki melletted. Mert vannak plátói kapcsolatok is. Igen, még mindig vannak eszmei alapú vonzódások.

dec. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Megértelek. A "karácsony", mint ünnep arról szól, hogy Valaki SZERET(!) Téged! De ki is ez a Valaki?!


Azt gondolod, hogy mindenképpen egyedül lennél?! Nem lehet, hogy az Őrangyalod ott van körülötted?!


Válthatunk néhány privát levelet - de csak HÁROM NAP(!) a világ! (December 27.-én már nem lesz karácsony!)


Igen, a szilveszter! (Az is elmúlik, hidd el.) Újév napja is tova fog majd szállni elég hamar.


Jönnek a dolgos hétköznapok. Beköszönt 2024. Mik lesznek a további terveid a most elérkező új esztendőben?

dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az élete és én hitemből megírt utat is mondhatnék. El kell engedni, hogy miért alakult különbözőképpen.
dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Néha balfék exemmel kapcsolatban kicsit negatív hangsúllyal szoktam mondani, hogy neki és exének azóta sincs senkije. Szerintem exem elrontotta az életét és lemaradt a következő emberről. Ebben egészen pontosan így hiszek, mert Budapesten kéne neki lennie és nincs itt. Nekem 1 év múlva jött párom és konkrét "élet-trauma" átélése után már együtt élünk. De ettől még nem gondolom úgy, hogy exemnek le kéne kezelnie saját magát miattam. Vagyis ezért nem, de más gondokat kereshetne magánál.
dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19-es zagyvaság mit jelent? Valaki érti mit írt?
dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!