Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez esetben ki nyert az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben ki nyert az életben? Én, aki egyedül maradtam, vagy az exem, aki megházasodott?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ez esetben már az exem nyert. Tök mindegy, hogy van-e már valakim vagy nem, ha ő neki már régóta felesége, és gyerekei vannak.
dec. 22. 16:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztában vagy vele akkor minek tettél fel kérdést?
dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol az ő életével? Próbáld meg a tiédből kihozni a maximumot.
dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Már tök mindegy, hogy kihozom-e a maximumot az életemből, az exemnek nincs min törni a fejét velem kapcsolatban, mert én már semmilyen esetben sem nyerhetek az életben.
dec. 22. 17:07
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jézus Máriám! Gyere le!


Mióta lóverseny az élet?! (Én boldog lennék, ha lenne lelkierőm szakítani és egyedül lennék újra!)


Nem lehet társadalmi elvárás, hogy valakinek MINDENÁRON(!) párkapcsolata legyen! Ugye nem a facebook fertőzött meg Téged?

dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

Én komolyan mondom: NE HIGGYE EL SENKI(!) hogy annyira jó tud lenni minden hosszabb távon egy párkapcsolatban!


Nem hiszem el ezt Kérdező! Te nem tudsz boldog lenni a Hivatásoddal? A szakmai életed, a munkahelyed NEM TÖLT EL ÖRÖMMEL?! A mindennapi feladatok?! Hidd el, hogy a mindennapi kenyérkereset SOKKAL FONTOSABB!!!

dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nnnavárjál.


1. Mi az, hogy "nyerni az életben"? Tegyük fel, hogy kb 30 évesen megházasodott az exed. Van még hátra 50 éve:D Az már smafu?


2. Ha ő megházasodott, te már nem is házasodhatsz meg? Hogy függ össze az ő boldogsága a tiéddel?


3. Ha tudod a választ, minek teszel fel kérdést?

dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ha ő megházasodott, te már nem is házasodhatsz meg? Hogy függ össze az ő boldogsága a tiéddel?"


De megházasodhatok, csak neki már így is minden hamar megadatott, és biztos röhög rajtam, amiért végül én jártam szarul. Ismerem jól, a többi exét is szidta.

dec. 22. 17:14
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülj már neki Kérdező, hogy megszabadultál egy rossz kapcsolattól!


ÉRTÉKELD(!) a szabadságodat és VÁRJ(!) nagy boldogan egy olyan kapcsolatra, amelyik jobb lesz az előzőnél!

dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szánalmas...

Ne is csodáld, hogy ilyen felfogással mindenki elkerül.

dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Aha.

Szerinted a nászéjszakán rád gondol, hogy mekkora röhejes vagy, hogy egyedül vagy ő meg nem?:D

Kicsit mintha sokat ogndolnál magadról:D


és ismét kérdezem: hol függ össze az ő boldogsága a tiéddel? Miért csak egyikőtök "nyerhet"? Mert nekem nagoyn úgy tűnik, hogy te is éppúgy megtalálhatod még életed párját és "nyerhetsz" vele, függetlenül attól, hogy az exed mit gondol rólad.

dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!