Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez esetben ki nyert az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben ki nyert az életben? Én, aki egyedül maradtam, vagy az exem, aki megházasodott?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ez esetben már az exem nyert. Tök mindegy, hogy van-e már valakim vagy nem, ha ő neki már régóta felesége, és gyerekei vannak.
dec. 22. 16:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én sem tudom értelmezni egészen a 19-es választ. Egyetértek a 20-as szövegdobozban foglaltakkal.


Na, de annyira erősen év vége van, hogy már sok minden megbocsátható, elnézhető. Majd jövőre kijavítja a helytelen monológját az, aki akarja!

dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!