Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sokan hazudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokan hazudnak itt az oldalon a párkapcsolatukat illetően?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nagyon sok az olyan komment, hogy ők sose vitatkoznak a párjukkal, pedig már évek óta együtt vannak. Vagy ha van is valami probléma, akkor azt mindig meg tudják oldani higgadtan, tisztelettudóan kommunikálva. Vagy sokan azt is írják, hogy évek óta együtt vannak, a szex mégis változatos, intenzív, gyakori. Vagy hogy már akár 10 éve tart náluk a rózsaszín köd, mert annyira imádják a párjukat.


Ilyenek tényleg vannak? Olyan nehéz elképzelni, mert sem az én, sem az ismerőseim/rokonaim életében nem ezt látom.



dec. 24. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy a te képzelőerőd ennyire korlátozott, miért ne volna lehetséges?
dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

van hogy a kérdés is irányított ide az exem rólam egy csomó irányított kérdést írt majd vita alkalmával fejemhez vágta az itteni vállaszokat.


szólva igen itt sokan hazudnak sok mindent. mind a vállaszolok és a kérdezők egyaránt.

dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


#21-es válasz az enyém. Nem szoktam hazudni, füllenteni igen, vagy titkot megőrizni ami szerintem nem tartozik másra, de nem itt!

A hazugság és füllentés között van különbség.

Úgy gondolom ebből kiindulva, hogy sok a hazug és sok az, aki füllent.

Persze attól még vannak őszinte emberek itt is mint bárhol máshol.

dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Elég sokan!
dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
#2: Őszintén: te hányas voltál nyelvtanból általános alsóban, kérdező? Mondaton belüli írásjelekről, mondatkezdő nagybetűről hallottál már életedben?
dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Igen vannak. miért írnám le valamiről ,hogy jó, miközben egy kalap sz@r?


Az én ismerősi körömben is szinte csak sz{r kapcsolatok vannak. Szerencsére az én kapcsolatom a párommal nem olyan.

dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem mivel teljesen anonim módon lehet kommentelni, nem igazán van értelme hazudni, jobbnak előadni a dolgokat egy válaszban:)
dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Sokan hazudnak, szépítenek, mert attól jobban érzik magukat.

Főleg ha más embereket szeretnének a földbe döngölni, kiélni rajtuk a saját frusztráltságukat.

dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem hinném, hogy sok értelme lenne anonimistásban hazudozni.

Szerintem inkább az a frusztrált, földbedöngölő és rosszindulatú, aki ennyire nem akarja felfogni más boldogságát, és nem képes belátni, hogy nemcsak az a nyomorult élet létezik, amit ő él.

dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
Egyről biztosan tudok. Egy "nőről" aki itt él vagy 15 éve. Szánalmas ótvar hazug gheci. Úgy sejtem most is ittvan. Ő mesél 10 éve tartó rózsaszín ködről és sírig tartó szerelemről mikor életében nem is érzett szeretetet egyáltalán mert nem képes rá. A csávója egy csicska lúzer vszeg enyhe autizmussal. Megcsalta őt már érzelmileg minimum fene se tudja hány szerencsétlennel. Szex már rég nincs köztük vszeg. Aztán a manipulált szerencsétleneket próbálja kibogozhatatlan módszerekkel bántani és ledöngölni a föld alá mert nem bírja elviselni hogy nem mindenki agyát tudja úgy kimosni mint az autista barátjáét vagy 1-2 80 iq-s shegghülye kiskatonáét. Mocskos érzelmi bűnöző és mégis a legnagyobb hanggal adja elő magát hogy mennyire normális és irigyelni kell a kapcsolatát.
dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!