Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak itt olyanok akik még nem éltek soha együtt senkivel, nem volt valós párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én 28 éves vagyok, nem történt még velem ilyen.

Igazából már nem is nagyon vágyom rá, megszoktam hogy nekem ilyen életem van.


Le lehet így akár egy életet is élni?


2018. dec. 27. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Sokan vannak
2018. dec. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak neked vannak itt ilyen problémáid...

de ez engem már sajnos nem vigasztal.

2018. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha fele annyi energiát tennél az önfejlesztésbe, mint az önsajnáltatásba, akkor nem egy nettó 150 ezret kereső, szűz, alkoholista lennél.
2018. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt reszem mindkettoben. Ettol fuggetlenul nem erzem h barmivel elorebb lennek jelenleg, mintha nem lett volna.
2018. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még hány hasonló kérdést akarsz ide kiírni?
2018. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!