Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg az jön be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg az jön be, ha egy csaj bunkózik, flegma?

Figyelt kérdés

Én ezt vettem észre... ha egy srác azt látja, hogy nem érdekel, hogy van jobb dolgom is, mint vele foglalkozni, akkor egyszerre fut utánam, de mihelyt kedves leszek, vagy beleszeretek, egyszerre eldob... addig vagyok érdekes, míg tudja, hogy nem vagyok az övé.

Szeretnék már egy normális kapcsolatot, úgy, hogy nem játszom a flegma csajt, de legutóbb is amint magamat adtam huzamosabb ideig, otthagytak és fordult a helyzet, azóta velem bunkózik a srác. :(

Nektek tényleg ez jön be? Mert nagyon úgy tűnik...


2010. okt. 22. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2010. okt. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok mindig ahogy te. Addig vagyok érdekes még látják rajtam h nem kölcsönös az érdeklődés.



21/L

2010. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én tényleg voltam kedves, odaadó barátnő is, de azt sem becsülték.
2010. okt. 22. 08:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez egy hülyeség! Lehet bejön ez valakinek de nekem biztos nem! én azt szeretem ha 1 "csaj" foglalkozik velem, hozzám bújik, és szeret! ha bunkózik akkor az már rég rossz!

A mai kiscsajok 14-15 évesen már elvesztik szüzességüket és

ott kurvulnak minden hétvégén a discoban!Nah hát ez a szánalmas hogy a mai világban nem lehet olyan csajt találni akinek nem az számít hogy mien kocsid van és hogy mennyi pénzed!20/F

2010. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, az elején érdekes lehet, de akit tényleg érdekelsz, annak nem a megjátszott éned kell. Sőt, ha játszod magad az elején, akkor már az elején nem vagy őszinte, s ez értelmesebb fiúknak nem jön be. Az említett pasi meg csak valszeg meg akart kapni, s miután ez megvolt nem kellett tovább színészkednie.
2010. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez igaz, de érdekes h addig az ember megkaphat akárkit míg távolságtartó, és és spec mindig mikor kimutattam az érzéseim (nem durván) akkor mindenki kényelmesen hátradőlt h "na ez is belém szeretett.." és kb ennyi. Onnantól kezdve ki lettem dobva. Ja, és szex egyik esetben sem volt! Érzelmileg tudták h megkaptak, ezzel ki is elégültek.
2010. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Max a hülye tini kisfiúknak jön ez be .

Ha normális kapcsolatot akarsz akkor legyél csak kedves és ne buknó pics@ .

2010. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A csajok többségének is az a faszy jön be, aki arcos.
2010. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Pontosan. A caajoknak is a bunkók jönnek be. Ez van.
2010. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ebben tévedtek, a csajoknak inkább csak a valamire való pasik jönnek be. Szóval aki nem csak otthon veri a... egész nap. :D Jó, ha egy srác sportol, ha van munkája, ha sok minden érdekli és sokoldalú, ha vannak barátai. Szerintem inkább ez az, ami dominál. Aztán néhány srácnál ez már nagyképűséget szül, hogy ők ettől jó pasik. De legalább tesznek valamit az ügy érdekében.
2010. okt. 22. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!