Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a határ, ami már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a határ, ami már nem kedvességnek illetve udvariasságnak hanem flörtölésnek számít egy férfi esetében? És mi az, ami már egyenesen nyomulásnak?

Figyelt kérdés

dec. 26. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak egyértelmű esetek és kevésbé meg persze attól függ kinek hol a határ a kettő között.
dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl.


Udvariasság:


Kinyitja neked az ajtót/előre enged.

Kihúzza neked a széket, hogy leülj. Köszön neked.



Kedvesség:


Megkérdezi hogyan telt el a hétvége, ünnepek, hogy vagy. Megdicséri a munkád, sütid.

Egyszer-párszor a külsőd, mert pl. észrevette az új frizurád, vagy mondtad neki, hogy műkörmösnél voltál és a körmeid megdicséri.



Flört:


Hosszan tartó szemkontaktus, csibész mosoly.

Azt mondja, hogy ma dögös vagy, gondolt rád tegnap sokáig, szóval durvább mint egy pár bók. "Véletlenül" hozzád ér.


Nyomulás:


Már egyre többször érint meg "véletlenül", sőt végigsimít, akár kimondja, hogy szívesen szexelne veled.


Ilyen dolgok jutnak eszembe.

De nem biztos, hogy minden embernél így van ez. Ezt tegyük hozzá.

dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

És ha kinyitja az ajtót, előre enged...de közben leheletnyi finomsággal megérinti a derekam, mintegy mutatva, hogy menjek, mehetek? Az hova tartozik? Mindössze udvariasság, csak kifinomultabb verzióban? Vagy több mint udvariasság?

dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Flört meg "flört" közt is bőven van szerintem különbség.Pl. szituációs jellegű szexuális poén, amit amúgy rohadtul nem gondol komolyan az illető, vagy azért flörtöl, mert amúgy akar is valamit tettlegesen.

Én a szavakkal nem törődöm soha, csak a tettek számítanak.

dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4. "Én a szavakkal nem törődöm soha, csak a tettek számítanak."


egyet értek

dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Alá nyulok az flort..
dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez sok dologtól függ.


Pl.: volt egy pasi akivel kavartam egy ideig, egyszer szexeltünk is. Előtte aznap este amikor összefutottunk, többször is mondta nekem, hogy "ő megy haza" és hozzám ért, de nem mozdult. Én mondtam, hogy oké menjen. Szex lett a vége (voltak előzmények).


Aztán pár hétre rá, megint eljátszotta ezt a "nemsokára megyek haza" dumát. Félreértés ne essék, nem gondoltam hogy ez kifogás vagy csak duma, tudtam hogy komolyan mondja, másnap munka is volt stb. de ahogy mondta, ahogy közben rám nézett, ahogy közel állt, ahogy ezen egyszer már túl voltunk, simán betudhattam volna flörtnek is. Pedig ebbe semmi nincs. De ez mégse egy sima tárgyilagos közlés volt.


Azt is meg kell nézni milyen a kapcsolat 2 ember közt.

dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!