Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha 26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 26 évesen még mindig szingli vagyok? N

Figyelt kérdés
Egyszerűen egy fiú, férfi se fogott meg egész eddigi életemben. Akik tetszettek is, azok általában már foglaltak voltak, vagy nem tekintettek rám "úgy". Voltam 2 randin, de egyiken se éreztem magam jól. A családom már kivan tőlem, hogy mindenkit visszautasítok...anyám már unokázni akar, meg az esküvőmre menni. Dehát mit tegyek, ha nem fogott meg senki? Már feladtam. Elfogadtam, hogy a macskámmal fogom leélni az életem. :/ Más is van hasonlóan?

dec. 28. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Már megint egy 3/10-es külsejű nő, aki mindenáron legalább 9/10-es külsejű pasit akar magának.
dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem gáz. Inkább az a gáz, hogyha csak muszájból lennél valakivel együtt, mert a "társadalom" vagy épp szüleid ezt várná el.
dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1# Bárcsak igazad lenne :)
dec. 28. 23:39
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Én is így voltam egy időben. Kevés lány tetszett úgy igazán, aki igen, az csak barátként tekintett rám. Engem is idegesítettek otthon, hogy "na, mikor lesz barátnőd" és hasonlók. Aztán 23 évesen full véletlenül megismertem valakit, első látásra szerelem volt, 3 évig tartott, nemrég szakítottunk. Ne stresszelj rá, járj nyitott szemmel, legyél emberek között és majd szembe jön valaki, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz.


26f

dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Egy macskával is lehet jókat randizni és szexelni :D
dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Adj esély olyan pasinak is aki nem jön be. Láttam már rá példát hogy menet közben mikor a srác csapat a szelet a csajnak megtetszett.


Amúgy meg én is fogok macskát tartani alapíthatnánk egy macskás klubbot. 😅

dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz. Csak azért ne legyél valakivel, hogy elmondhasd, nem vagy egyedül. Azért a választásokat, ertekiteletedet vizsgáld felül, hogy mi az oka, hogy mindig olyanok tetszenek, aki elérhetetlen.
dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%

A szinteden probalj meg ismerkedni.


Ne akarj 10/10 csavot, nagy penztarca / brokival, ha amugy te csak 1 szurke kiseger vagy, barna haj/szem + kis cici komboval megaldva.

dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 8-as, majd növesztek holnapra szőke hajat, kék színű kontaktlencsét fogok hordani és D-s ciciket növesztek egy faszi kedvéért🤣
dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Ne add fel kedves kérdező, a családodat ne avasd be ennyire az életedbe. Én is 26 vagyok, 1 éves gyerekkel maradtam egyedül. Fel a fejjel és kitartást, mindig jön egy új nap🙂
dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!