Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ghostingolásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ghostingolásnak számít?

Figyelt kérdés
Egy csajjal nagyon jól kijövünk, egy éve szinte minden nap irogatunk és mindent megbeszélünk, találkoztunk is sokszor. De még nem mondtam neki, hogy barátságnál többet szeretnék. Most karácsony körül 5-ször volt olyan, hogy nem is válaszolt, csak elolvasta az üziket, abból 3-szor el sem olvasta aznap, pedig tudom, hogy még nem aludt. Aztán mindenre válaszolt rendesen, de egyikre 5 nappal később, a másikra 4 nappal később, a többire fél-másfél nap múlva. Eddig nem is volt olyan, hogy 5 napig nem beszéltünk. De mondta, hogy néha vannak napjai, amikor csak otthon akar lenni a családjával. De ekkora szüneteket sosem tartott. Azért csinálja, mert nem érdeklem? És ez ghostingolásnak számít vagy nem, mert igazából válaszolt?

#ismerkedés #csaj #Messenger #ghostingolásn
dec. 29. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem számít annak
dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért csinálja, mert van élete.
dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

5 nap még azért nem ghostingolás.

Sok hét, több hónap az.

dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

3



Naaaaaaaaaa.... 1 hét is az. Tényleg.

Saját sztori. Azokkal a lányokkal, akikkel ismerkedtem idáig mind érdeklődőek voltak, és csak azokkal jöttem össze, akik 1 max 2 nap kihagyás után újra írtak, akiknél 1 hét is eltelt, azok ghostingoltak, ergo minden szó nélkül eltűntek, majd később mástól hallottam vissza, hogy nem érdekeltem őket. Ennyi. Ide nem kellenek hetek meg hónapok.

Mi olyan történhet, amiért 1 hétig nem ír semmit, nem hív stb. Ne áltassátok magatokat. :)

dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ghostingolás az lenne, ha szó nélkül eltűnne. Ő válaszolt, csak későn. Végülis az ünnepek alatt érthető, ha nem ért úgy rá beszélgetni, inkább a családjával akart lenni. Azért pár mondatot írhatott volna vagy jelezhette volna, hogy pár napra el fog tűnni, de ha visszatér minden a megszokotthoz, akkor tényleg csak az ünnepek miatt nem írt. Ha innentől is 4-5 naponta reagál, akkor viszont már nem érdekled.
dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, csak tavaly tök jó volt, mert végigbeszélgettük a téli szünetet, hogy éppen mit csinálunk, milyen volt a vendégség, küldjek képeket a síelésről... Nagyon jó volt. Erre most meg így ignorál, pedig azért elérhető néha. Így modtam neki, hogy boldog karácsonyt és ennyit írt vissza, hogy köszi, neked is. Semmit nem mesélt, tavaly meg mindent. Tudom, hogy túl sokáig várok, hogy elmondjam, hogy ő bejön nekem, de kell az idő.
dec. 29. 23:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindegy, pár napig nem írok neki semmit, ha érdeklem majd keres ő. Remélem jó volt az ideje a családjával. Köszönöm a válaszokat!
dec. 29. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mivel foglalkozik mostanában. Mikor nálam nagyon nyögvenyelősen válaszolt a lány, akkor abból annyi lett...
dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Találkoztunk azóta már, azt mondta történtek rossz dolgok a szünetben, amiken még mindig nem tette túl magát, nem is akar beszélni róla én meg nem erőltetem. Így érthető, hogy nem írt.
jan. 22. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!