Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veled olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled olyan hogy valakihez nagyon vonzódtál, de közben utáltad ezért?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka ennek az érzésnek és mit kezdtél vele? Elmúlt? Átalakult?
jan. 1. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezen megyek most át.Nem értem,néha azt mondom,hogy fú de imádom,de aztán rájövök,hogy valszeg sose lesz ebből semmi,és már utálom öt,de nyilván nem ő tehet rola,csak szr ez az érzés. Családos nő az illető,emiatt sose lehet semmi sztem,pedig tök szerelmes vagyok. kb 2 éve .. 28/NŐ
jan. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de nem azert utáltam, hanem más miatt. És ő is utált engem.

Vmi stockholm szindromám volt mikor összegabalyodtunk szexualisan. Amit én a felénél otthagytam es elrohantam.

Aztán 10 év mulva összejottem egy pasival és kiderult hogy neki ez a srác az élete legnagyobb barátja szinte testvéri a dolog. Fura volt 10 év mulva látni. 10 év mulva is utáljuk egymást. És ha anno lefekudtem volna vele a barátom helyböl kidobott volna.

jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2! szóval a másfél perces szexből csak 45 másodpercet töltöttél vele? Mi ez a Stockholm? Begörcsölt a lábad közben?
jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az érzelmek nem viszonyoknak, az általában ilyen ellentétes érzéseket vált ki.
jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. Az akkori barátom albérloje volt. Szinte egyutt éltünk. Jóban rosszban vele is. De állandoan baja volt velem de kulturáltan csendben gyűlöltük csak egymast. Soha nem veszekedtunk csak mentek ezek a gyűlölködő egymással kicseszős aljas játszmák. aztán a barátom szakitott velem mert egy masik pali azt kamuzta az un.tesojanak h en csalom a baratom meg az un.tesojatol el is hitte kidobott.

Ezt ugy hogy mentem a barátomhoz nagy gyanutlanul ahogy szoktam kinyitja az ajtpt kipakolta a cuccaim (pár dolog csak)es becsukta az ajtot hogy vége. Lesokkolt. Le kellett ülnöm.

Ültem a lépcsőházban. Könnyek. Éjszaka volt. Es akkor jött haza az albérlotársa. Kérdezi hát én? Mondom neki szakitottunk. Leült mellém. És atölelt. Felretéve minden addigi köcsögségeinket. Mint ember. És abbol valahogy lassan egyre fűtöttebb lett a szitu. Csók. Csókok mindenhol. Lassan rihákból kibontakozás. Végig a testem. Lágyan szeretkezve, az egész tele mindenféle olyannal, ami simogatás "törődés" lágyan óvatosan lassan mindent.

De egy pillanatban valahogy beütött vmi olyan hogy én amugy mit csinálok most?!

Valahogy el is szégyelltem magam vagy nem is tudom mi ez az érzés. Szerelmes vagyok szakítunk könnyek aztán meg szeretkezem azzal akivel 1 kanál vízben öljük egymást?

Amin amugy a szex meg semmi se változtat. Mivel soha nem is az a bajunk egxmással hogy nem jövünk br 3gymásnak mert kb jol nez ki en is tetszem kemia is van, hanem emberileg mint 2 egymást taszitó mágnes.

Ő engem altalában egy idegesitő hülye tyúknak néz én meg őt egy bunkó parasztnak. De mindig is kulturáltan èrtelmesen szívtuk egymás vérét, azaz soha egy ronda szó soha egy balhé, hanem aljaskodások átverések vérszívások játszmák.

10 év múlva meg még kulturáltabban és bölcsebben is felnőtt módon már de teljesen ugyanaz megy. Amikor ő mosolyog hogy lát, közben a gondolat hogy téged mèg mindig nem vert senki halálra? Aztán én visszamosolygok rá, kozben a gondolat hogy megint a te képedet kell látnom? De kulturáltan üdvözöljük egymást.

És "csapó 2" 10 év mulva.

jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kidobott a csajod és még a lépcsőházban megd@gtad a lakotarsat? Wow! 😅
jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én vagxok a csaj. A barátom dobott ki mert elhitte hogy azt kamuzták rolam h csalom. Aztán a lépcsőházban ebben a sokkos állapotban összegabalyodtam a lakótárssal akivel mindig is utáltuk egymást. Csak épp észhez tértem es elrohantam és nem lett belole semmi.


Es aztán a bosszu. Megtudtam miert vagyok kidobva ki miatt aztán igy azzal össze is jottem kb 3 hónapra csak, mert elkezdett a "barátom" hívogatni. 3 havi teljes különlét, no kontakt utan beszéltunk először újra. És jött a többi fejezet. Hogy szóba álltam ugyan vele azt hiszi az ő hibája hogy megcsaltam mert szerinte nem törődött velem(nem csaltam meg de ez aztán teljes mellékes volt örökre abban a hitben él, ma is hogy de)de akkor meg én hagytam ő ott. Azért amit velem tett. Hogy összetört. De aztán mégis béke lett. Aztán a többi. Meg az élet. Meg minden más.

jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Huhh, micsoda teleregeny.
jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2.kommentemben röviden irtam le. Nem is akartam kifejteni meg teleírni sem a képernyődet bocs. De erre jöttek a kérdések.
jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen: kutya-macska helyzetben voltunk egymással, de érdekes, mert érdeklődtünk egymásról. Elmúlt, nem lett semmi belőle.
jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!