Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki többször is házasodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki többször is házasodik életében (akár ötször hatszor) az miből nem tanul?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan pasasokat, akiket kisemmizett a feleségük váláskor, aztán újra nősültek, majd megint kisemmizték őket stb stb. Olyanról is tudok aki 3-4-5-6 házasságba is belement. Nem értem, hogy miért nem tanulnak semmiből. (De ez nem akar férfi soviniszta kérdés lenni, mert sok nő is újra meg újra meg újra férjhez megy mégha bántalmazó kapcsolat is volt. )
jan. 1. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak a dolog anyagi részével foglalkozol?
jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Minden életszakaszhoz nekik más kell.

1.szerelmféle gyerek

2.megmutatni vmi mtatosabb nővel hpgy ő még potens ferfi

3.a kapuzárás nem mult el ujabb nő

4.kell aki ápolja öregen

Ilyenkor már becsületes jószivuek

5.kedves nagyapó életszakasz.


Ertol kerdesem is volt hogy miert csak az öreg ffiak családcentrikusak meg az unoka meg a szeretet A minden es ugyanezek korábban csaltak fűvel fával mindenkit. Miert èrnek ennyire későn?

jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Elmúlik a hormon. Teszto hiányában kihal belőlük a vehemencia.
jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ennyi válás nem lehet véletlen, mégse tanul belőle, hogy nagy valószínűséggel benne van a hiba, amit nem ismer fel, vagy nem akar változtatni!

De bezzeg váláskor meg alamuszi, és hagyja magát kizsebelni!

jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Az alamuszi mást jelent.
jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Mibol mit? Akinek ot, hat parkapcsolata van eleteben? Ezek az emberek hivatalossa is teszik.
jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért házasodnak kötelezően egyes emberek, tehát ha pl elválik vagy meghalt a párja, akkor 1 éven belül van másik házastárs :D


Amúgy én is házasodnék többször, ha kéne, mert attól még, hogy egy kapcsolatom nem működött, működhet a következő, és nem azért ment tönkre, mert papírunk volt róla. Mondjuk lehet a 3nál meghúznám a határt :D De ez olyan, hogy sok kapcsolatom volt nekem is és attól még újra összejöttem emberekkel.

jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezeknél, az ilyeneknél az van,, általában mindenki- a másik fél hibás mindenért, de "éé egyáltalán nem. Sohasem gondolja át, hogy milyen is volt az előző szupcsi kapcsija, mit rontott ő el, s mit kellene másként tennie?

A kapcsik végén rendes esetben szokott lenni úm. gyászidőszak. Na, ezeknél-, az ilyeneknél ez sincsen meg: egyből kergetik a saját maga által kitalált "Ez nekem való nő/pasi"-t.

Itt vannak a legnagyobb problémák.

jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Okos ember és aki szereti magát me, szenved többet a kelleténél. Ha már nem működik valami, kilép, lehetőleg, amíg még nincs utálat. Minden csak addig legyen, amíg jó. Tisztelettel kilépni, és tovább lépni. Ez így jónak és tisztességesnek tűnik nekem.
jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*nem szenved többet ...
jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!