Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy pasi a többszöri szakítás után azt mondja rám, hogy "lehettem volna gyémánt is". Ezt egy másik pasinak mondta rólam, ami visszajutott hozzám. Manipulálni akart, hogy menjek vissza hozzá vagy valóban érez valamit vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
Ő egy ötvenes férfi, 2 éven keresztül volt se veled se nélküled kapcsolatom vele. Az idő nagy részében külön voltunk, nekem közben volt egy pár hónapos viszonyom mással, amiről ő tudott és megbocsátott, gondolom azért is, mert elmondtam neki, hogy szex közben rágondoltam és nem tudom elfelejteni őt. Amíg ez a viszony tartott közben is hívott párszor, de soha nem mondta, hogy menjek vissza hozzá, magamtól döntöttem így. Az ő bevallása szerint neki nem volt más ez idő alatt és azóta sem.

dec. 27. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehettél volna neki egy főnyeremény, de nem jött össze.
dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi évesen is infantilis, csak játszmázni képes, képtelen tartalmas kapcsolatokra nem. Lehet tényleg manipulálni akar, de az is lehet hogy csak sajnáltatja magát egy újabb kihagyott lehetőség miatt. Szerintem mindegy is.
dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha az lettél volna neki, sosem mondta volna ezt neked, nem is jutott volna hozzád, mert eleve senkinek nem mondta volna, nem árulta volna el, főleg nem egy 50-es fazon. Üres szavak. Amik mögött is manipulál és. aki irántad érez az cselekedetben mutatja meg az érzéseit, az nem beszél nagyzolva, az nem szószátyár, és az nem a haverjaival ecseteli ki a személyedet-hanem kincsként rejt és kezel, és nem a haverjaival ecseteli ki a te milyenségedet, és minden feléd irányuló cselekedetében ott van az érzelme. De nálad egy hamis, hazug, szószátyárság van, ami a haverokkal van kibeszélve. Cselekedet pedig: zéro.
dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
"mert elmondtam neki, hogy szex közben rágondoltam és nem tudom elfelejteni őt" Te is egy manipulátor vagy, mert sosem árultad volna el ezt neki, ha valóság lett volna, és valóban ezt érezted volna. Takaritsd ki magadból a manipuláció szikráját is, csak igy lesz lehetőséged tiszta, őszinte érzelmekre, és normális kapcsolatra a jövőben. Ha a manipulációkat továbbra is alkalmazod egy megkeseredett macskásnénivé fogsz válni, és a magány fel fog őrőlni életed végére,
dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy éretlen pöcs.
dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 20-30 eves .. akkor ne vedd a szivedre.
dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te meg ezt juttasd vissza a fülébe:"lehettem volna gyémánt is, de ő csak a cirkóniát engedheti meg magának."
dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy azt hitte, több lesz ebből a kapcsolatból, de már tudja, hogy nem.
dec. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!