Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm oda költözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm oda költözik hozzám nemsokára, érdemes bérleti díjat kérnem tőle?

Figyelt kérdés

Februárban fog odaköltözni hozzám a barátnőm, jelenleg albérletben él,de februárig fizetve van.


Azt megbeszéltük már,hogy minden számlának a felét fizeti,közös költség, víz,villany, gáz, szemétdíj,Tv internet.


De azon gondolkoztam,hogy ezen felül érdemes lenne neki valami plusz bérleti díjat is fizetni.

Mégiscsak egy 2 szobás lakásba fog költözni.



jan. 2. 12:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/152 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés: tied a lakás és fizetsz-e rá jelenleg lakáshitelt?
jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/152 Noren1989 ***** válasza:
86%

Persze, simán.


Hülyeséget félretéve: mi is áll a bérleti szerződésedben?


Emellett: más módon is egálba lehetne hozni a dolgot,

de vvééééleményem szerint nyugodtan hozd fel neki a bérleti díjas dolgot, várunk vissza a fejleményekkel!

jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/152 anonim ***** válasza:
99%
Te fizetsz érte? Ha nem, akkor én nem kérnék tőle a helyedben semmit, csak kicsit szálljon be a házimunkába is. Még így is nyersz összességében (anyagilag tuti, mert a hűtő ugyan úgy megy, fűteni is kb ugyan úgy kell)
jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/152 A kérdező kommentje:
Igen enyém a lakás,nincs már rajta hitel.
jan. 2. 12:33
 5/152 anonim ***** válasza:
88%
Minek neked barátnő ilyen hozzáállással!? Garasos pasi vagy, miért egyeztél bele ilyen esetben hogy hozzád költözzön? Én a nő helyében nem költöznék hozzád ha még plusz bérleti díjat kérnél.
jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/152 anonim ***** válasza:
99%
Ha lakótárs, akkor igen, de akkor legyen szerződés róla, hogy mennyi a havi bérleti díj, meddig kell fizetni, adózz utána, stb.
jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/152 A kérdező kommentje:
Miért az albérlet az olcsóbb lenne neki?Vagy ott a két szép szeméért és a rezsi feléért bérelhet lakást?
jan. 2. 12:37
 8/152 anonim ***** válasza:
93%
Nem kérnék tőle bérleti díjat, ha nincs fedezendő hitel (#1-es voltam).
jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/152 anonim ***** válasza:
93%
Most a barátnőd költözik oda, vagy egy albérlő?
jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/152 anonim ***** válasza:
91%
És te mennyit fogsz fizetni neki a szexért.Ajánlom a pontos listát mindkettőtöknek kinyomtatva,nehogy félreértés legyen.
jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!