Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy küldhetnék egy fiú felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küldhetnék egy fiú felé jeleket?

Figyelt kérdés

Eléggé bejön egy srác... Ő is elég "rendes" velem...


de mitcsináljak, hogy leessen neki, hogy bejön nekem?


14/L


ja és elég félénk a srác :)


2010. okt. 22. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a rendes szó miért van idézőjelben?
2010. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lehet tetszel neki, de még éretlen. Lehet tudja, hogy tetszik neked, de félénk. minden lehet.

Szerintem várj. Légy önmagad és ne akarj...

2010. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

amúgy osztálytárs...


köszi a választ...:)


amúgy úgy gondoltam, hogy rendes, hogy velem sose bunkóskodik.. meg segít.. a többi lánynál meg nem vettem észre..

2010. okt. 22. 16:12
 4/20 X. Maté ***** válasza:
Mond meg neki, hogy jó lenne ha elvinne moziba, basszus...
2010. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Basszus ezt de nem szeretem. Miért akarsz jeleket küldözgetni? Miért nem tudsz egyenes és korrekt lenni? A műholdnak küldözgess jeleket, de ne egy fiúnak. Odamész hozzá és megmondod hogy tetszik neked.
2010. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
felejtős....ha annyira anyámasszonykatonája, akkor küldheted neki a jeleket ezerrel, úgysem fog leesni neki, h mi van....ck megjegyzés: a rendes fiúk "kihaltak"...(tisztelet a kivételnek)
2010. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem igaz, csak mivel divat nem rendesnek lenni, így a rendes fiúk is úgy mutatják, mintha nem lennének azok.

És hogy miért? Mert nem kifizetődő a legtöbb esetben rendesnek lenni... mert aztán sok esetben megmaradsz a barát kateg, akit lelki szemetesládának használnak. Érthető?

2010. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
azért nem mondom mmeg.. mert félek, hog nem úgy érez :(
2010. okt. 22. 17:25
 9/20 anonim ***** válasza:
morze jeleket szoktak küldeni...
2010. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
vicces :)
2010. okt. 23. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!