Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jeleket küldhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket küldhetnék neki? Barátok vagyunk, a srác nem valami érzelgős, kicsit flegma (nem ezekre a pávákra kell gondolni. Underground stílusban mozog)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon kedves, hív ide-oda, viccelődik, ami nem az ő szokása. Biztosan találkoztatok már ilyen emberrel. Nem a bunkó fajta csak túlságosan is laza. Mit tehetnék? A gond, hogy állandóan mosolygok, és mindig a másik szemébe nézek, ha beszélgetünk, szóval ilyet hiába tanácsoltok, hogy nézzem őt meg mosolyogjak rá, mert ez alap. Már megszokhatta. Fiúk, ti minek örülnétek? (17L)
2010. szept. 23. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk elhívnád valahova randizni!!! Ti télleg azt hiszitek, hogy az ha mosolyogtok meg szépen néztek ránk, az nekünk bármit is jelent?!

18/f

2010. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát jó lenne;)

De az istenit nektek kéne lépnetek...:) Ezek nagyon nehéz dolok én is éppen ilyen helyzetben vagyok, legalábbis hasonlóban csak kicsit rosszabb, mivel munkatárasak voltunk, de nagyon jól kijöttünk, és most mindketten más felé mentünk és meg halálosan szerelmes maradtam... nem tud semmiról, olykor még beszélünk kicsit.. :S Na mindegy most visszatérve Rád!

Sajnos nehéz dolog, Én sem tettem semmit és megbántam, neked még van esélyed mond el neki! De alószür még figyeld meg, hogy reagál bizonyos érintésekre ha megfogod a kezét, h pl dalami komoly dologról van szó ilyesmi... Sok sikert

2010. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*először
2010. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!