Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt piszkál állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt piszkál állandóan?

Figyelt kérdés

Nem is kapcsolat, hanem ismerkedés….és nem bírom már mellette, gyenge vagyok kilépni


Állandó jelleggel, minden egyes beszélgetésben benne van:

menjek kondiba, egészséges partnert akarok, minden egyes beszélgetésnél előjön a kondi. Ő hogyan edz, hogyan szenved, még azt is képes volt nekem elmondani hogy a kondiban feláll neki más nőkre.

Én is sportolok, sőt beiratkoztam csoportos edzésekre (főleg a pusholás miatt) de az nem felel meg neki, (pedig nagyon szeretem a sportom ő meg gyenge alkatilag hozzá) magas vagyok, picit teltebb de csinos. Picit híztam de az indexek szerint is megfelelő a súlyom a magasságomhoz

Ha eszek, vagy rendelek esetleg egyszer fast foodot (nem sokszor) akkor cseszeget, de ha ő teszi az nem probléma. Folyamat számolja a kalóriát srác létére, lekövérezi magát, kövér embereket gúnyol és minden meme a kövérségről szól.

Diétákkal csesztet; hogy mennyire akarja hogy közösen járjunk. Eleinte kedvem is volt, de olyan szinten túltolja minden egyes alkalommal ezt a témakört hogy megőrülok.

Minek fekszik le velem ha nem tetszek neki? Legutóbb is, “meghíztam, bocsi nagyon szeretlek de làtszik nagyon” lenyomott egy monológot hogy hogyan kéne edzenem. De ha ennnyire nem felelek meg minek van velem?


Mindezt úgy tolja, hogy előtte nagyon keményen szerhasználó volt az illető. Évekig. Lehetséges hogy mentálisan bekattant ettől és azért akar ennyire egészséges lenni?


Nem bírom már vele az összes önbizalmam lehúzza, dicsérni nem dicsér észre sem veszi mennyi érték rejlik bennem(talán) és csodálkozik hogy nem akarok belemenni kapcsolatba vele


Igen: rengeteget mondtam neki hogy zavar ez a sok csesztetés, fejezze be, egy ideig abbahagyja majdnkezdi előről.

Az ilyen minek van velem? Azt mondja nagyon különleges lány vagyok, szerelmes lett belém de annyira toxikus ezekkel az elvárásaival

Főleg hogy én sportolok de nem fogadja el azt amiben én jól érzem magam



Tényleg ilyen a szerelem?


Huszonéves lány



jan. 3. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"De ha ennnyire nem felelek meg minek van velem?"


"Az ilyen minek van velem? .... annyira toxikus ezekkel az elvárásaival"


Arra a kérdésre, hogy te minek vagy vele, mi az őszinte válaszod?

jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj ki egy hozzám hasonló kövér pasit, a magam fajta nem fog piszkálni az edzéssel :D.
jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Vannak jo reszei, es azert vagyok vele mert gyenge vagyok kiszallni. De mar egyre jobbanenrik bennem. Egyszeruen most nem az a kerdes hogy miert vagyok vele; hanem o miert viselkedik igy, ha egyszeruen nem felelek meg neki, miert nem hagy el? Mert megmondtam neki ha ezt folytatja, nem fogok mellette maradni

Kicsit az is van bennem, hogy lehet igaza van es ertektelen vagyok ugy ahogy vagyok. Kezdem is elhinni, hogy csak edzve leszek eleg neki

jan. 3. 22:50
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Sose fogom megérteni a nőket akik szar kapcsolatokba maradnak benn. Kéne ilyen akinek 2 anyukája van.
jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem leszel neki elég jó

Saját maga sem, nemhogy te

Téged viszont tönkretesz

jan. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te jó vagy neki, csak nem ezt kommunikálja feléd. Hanem tol lefelé téged, tapos el lelkileg, mert ő ettől lesz nagyobb "király" ego.

Azt próbáljabeléd nyomni, hogy te úgy se kellenél senkinek ezért-azért...

jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Vótmá a Redditen.
jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igyekezz lezárni.

Nekem a folyton sport mellett a folyton jövés-menést erőltette volna ugyanígy. Ő is megmagyarázta, hogy így az egészséges meg a normális, én meg naiv, befolyásolható 21 évesként el is fogadtam, csak szarul éreztem magam közben. A végén, amikor az utolsó bringás kirándulásunkról valami rossz, saras ösvényen keresztül vezetett hazafelé az út, már majd' felrobbantam az idegtől, annyira torkig voltam az egésszel, de persze ez is abnormálisnak lett beállítva. Szakítottunk. Sosem szerettem mozogni (vékony vagyok), sem kidugni itthonról az orrom, azóta mindkettőt még jobban utálom, és amikor jön valaki megint azzal, hogy megváltoztasson, mert így nem egészséges meg blablabla, már szabadulok is meg tőle. Alap dolog, hogy olyannak fogadjuk el a másikat és az életstílusát is meg még számos dolgot, amilyen vagy ha ez nem megy, lehet mást keresni. Az nem járja, hogy mazsolázgatunk, ez és ez megfelel benne, a többit illetően meg majd szépen átnevelem, megváltoztatom, leszoktatom, rászoktatom, meggyőzöm stb. Fúúú... 😡

jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt mondtad már lezártad vele az ismerkedést :D
jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszeruen most nem az a kerdes hogy miert vagyok vele; hanem o miert viselkedik igy, ha egyszeruen nem felelek meg neki, miert nem hagy el?"


Miért nem hagy el? Mert neki jó ez így: értékes nem vagy a számára, csak hasznos, mert a szexet "megkapja" úgy, hogy szerinted ez még csak nem is kapcsolat, csak ismerkedés.


Neki tökéletesen megfelel, hogy azt a kevés maradék egészséges önértékelésedet és önbizalmadat is a béka segge a alá tapossa idővel, hogy úgy manipulálhasson, ahogy akar.


Te vagy, akinek ez nagyon nem jó.


Miért ő lépne ki belőle?

jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!