Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölt ismerősnek egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt ismerősnek egy nő aki régóta tetszik, ezt biztató jelnek vehetem?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt megismertem egy velem egykorú nőt a barátaim által. Nagyon tetszett, szimpatikus volt, sokat beszélgettünk, tényleg úgy éreztem, hogy sok a közös bennünk és akár még lehetne is valami. Szerintem ő is kedvelt engem, és a levegő néha furcsa volt, mintha ő is érezte volna a kémiát. De nem történt semmi, még flört sem mert akkor még volt barátja.

Nem vagyok az a típus aki foglalt nőre is hajtana de mivel nagyon hatással volt rám így kerülni kezdtem. Néha integettünk egymásnak az utcán és ennyi.

Ma reggel azonban bejelölt ismerősnek, pedig azóta egyszer sem beszéltünk. Kiderítettem egy közös ismerőstől, hogy már egy éve szakított a barátjával.

Szerintetek ez jelent valamit? Szimpatikus vagyok neki? Esetleg akár több? Nincs több száz ismerőse. Nők, ti be szoktatok csak úgy jelölni férfiakat ismerősnek?

31F



jan. 4. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Esélyes, hogy több is kialakulhat.
Ne éld bele magad, egyelőre csak az biztos, hogy szimpatikus vagy neki.
Semmit sem jelent, csak annyi, hogy ismer.
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Juj ha nem írtad volna ki az életkorod akkor azt hittem volna egy 15 éves kamaszfiú írta ki a kérdést... Ez még SEMMIT sem jelent. Ne lamentálj, hanem írj rá, kezdj el vele kommunikálni, hogy van miazmás. Ha tudsz vele könnyeden, lazán kommunikálni akkor vesd fel, hogy találkozzatok személyesen. Ha arra igent mond akkor esetleg, addig csak fikció bármi is.
jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Volt egy férfi, akit bejelöltem, de nem azért, mert ismerkedni szerettem volna. És rám írt, aztán kiderült szimpatikus vagyok számára, idővel nekem is szimpatikus lett. Történt egy s más.

Szerintem egyelőre ne gondolj bele semmit, de ha régebben sokat beszelgettetek, akkor írhatsz neki.

jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem mar tulvagyunk azon a korszakon, amikor volt az iwiw, es tenyleg aki elt es mozog, es megtalalta valaki, bejelolte. De azok is kedvesen es erdeklodve irtak vissza, a levegoben volt, hogy ha mar regisztraltal, nyitott vagy arra, hogy azzal is baratsagos legyel.

Hat szerintem azota iszonyuan elment a masik iranyba a dolog. Epp hogy nem jelolgetsz be csak ugy valakit a multbol, ha nem voltatok kozelebbi kollegak, iskolatarsak, ismerosok.

Nem tartanam kizartnak, hogy feldobott egy labdat, de akkor en irnek ra, hogy van, mi van vele. Mert aki bejelol, altalaban itt meg is all es var.

jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Hogy azzal is baratsagos legyel, akivel amugy sose voltatok. Ez maradt le elozobol, bocs.
jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha

Én is bejelöltem egy pasit nagyon bejött. Amúgy nem szoktam ilyet ez volt az első, előtte láttam csak párszor meg ő is. Hát rám is írt, pont akkor volt egyetemi meg munka miatt egy iszonyat szar hetem így csak 1* 1* írtam neki igaz ő is. Csak máig nem tudom szivatott e...írt kedvesen válaszoltam nem kérdezett semmit írt rá csak újra majd én is. Erre eltünt én még kérdeztem egy, hétre rá írt majd megint pá napig 1-1 üzi aztán eltünt. Pár hétre rá kerestem de simán lekoptatott. Szóval csak azért írom hogy ne vedd elutasításnak ha véletlen nem úgy ír ahogy te gondolod. Tudom a pasik főleg a jó pasik, a legkisebb semmit is visszautasításnak veszik, utána már nyithat a nő úgyse kell nekik.

jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!