Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekike99 kérdése:

Bejelöljem-e facebook-on ismerősnek a férfit, aki tetszik nekem, vagy ezzel elveszem a vadászat örömét?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy ffi és valószínűleg kölcsönös, mert ha meglát néz, mosolyog és már a köszönésig is eljutottunk, zéró ismeretség ellenére. Egy kisvárosban lakunk, csak véletlenszerűen futunk össze, egy távoli kivételével nincs közös ismerősünk. Nem szeretném elrontani azzal, ha úgy tűnne, nagyon nyomulok... Elsősorban FELNŐTT férfiak válaszát várom. :)

2019. szept. 13. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Miért gondolod h ezzel elrontod? 🤦
2019. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ami könnyű, értéktelen... Nem?
2019. szept. 13. 09:20
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Tudni kellene milyen beállítottsagú a férfi. A jövöbe látni.

De ha köszöntök, addig is visszamosolygot, szerintem nem rontasz el semmit ha bejelölöd.

2019. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Így meg akkor majd évekig csak eljárkáltok egymás mellett?
2019. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Ami könnyű, értéktelen..egyrészt ez hülyeség másrészt bejelölni akarod, nem az ágyadba rángatni.
2019. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Eddig úgy néz ki, egyedül vagyok a hülyeségemmel... :)
2019. szept. 13. 09:33
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Ebből qrás lesz. 🙂
2019. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Tökmindegy, mert ha megd*g akkor már el is ment a vadászösztöne :D
2019. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Nyugodtan bejelölheted, legalább biztosan tudni fogja, hogy érdeklődsz iránta.


Ez a "vadásszunk mindenkire az utcán aki ránk mosolyog" pedig olyan mintha szívességet tennél nekünk azzal hogy állatnak nézel minket.

2019. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Ez a "vadásszunk mindenkire az utcán aki ránk mosolyog" pedig olyan mintha szívességet tennél nekünk azzal hogy állatnak nézel minket."


Szerintem te nagyon félreértelmezted, amit írtam. Semmi más gondolatom nem volt, csak a klasszikus, férfi kezdeményez és hódít felállás. Van, aki ezt szereti tartani. Legalábbis ezt gondolom.

2019. szept. 13. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!