Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok fel menni hozza ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok fel menni hozza ?

Figyelt kérdés

Ez ekkora baj?

Tegnap talalkoztunk eloszor ,random megbeszeltuk fussunk ossze,nem voltunk messze egymastol ... aaz nap talalkozzunk meg o szeretne ha van kedvem.

Persze lehet rola szo este fele ra erek mar...menjek fel hozza ,igyunk ott valamit...

Na en nem szeretnek igy hirtelen (ki tudja mire keszulne ...)

Ihy azt vissza mondtam ,de ra kerdeztem ha valahol lenne kedve inni valamit vagy csak beszelgetni akkor benne vagyok ...hat rz nem ogazan tetszett neki ...

Tenyleg ekkora baj ,hogy vissza mondtam ugymond ? 32n


jan. 5. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát szerintem a csávóka nem mérte fel rendesen a helyzetet, ugyanis észre kellett volna vennie, hogy (még?) nem váltott ki belőled olyan vonzalmat, hogy felmenj hozzá. Vagyis nem épített elegendő bizalmat.


De, szerintem neked is tudni kellene, hogy nem baj, ha nem akarsz hozzá felmenni első tali után.

jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen, neki tényleg ekkora baj.
jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Fantasztikus ....
jan. 5. 15:49
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek alapján csak tudod mit szeretne. Azért baj neki, hogy nem ugrasz rögvest.
jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen ,igy mar eleg egyertelmu lett szamomra is ... :)
jan. 5. 15:56
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Rá akart dumálni a szexre egyértelmű. Volt már ilyen pasival nekem is dolgom. 😃
jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De azt birom ,hogy utana ugy el tunnek mint a kamfor (miutan vissza lett utasitva) ....
jan. 5. 16:01
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Mert erre hajtott

Minimális energiabefektetéssel

jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Rájött nem fekszel le vele, lelépett. De szánalmas az ilyen.
jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerkedni meg találkozni akart, hanem dugni.

Örülj neki, hogy hamar kiderült.

jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!