Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérte a kezem a barátom én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezem a barátom én nemet mondtam de már megbántam mit csináljak? Most mit gondolhat rólam ha megmondom neki hogy amúgy hozzá akarok menni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért mondtam nemet. Nagyon szeretem.
2018. jún. 23. 22:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Ezt mond el neki is. Kommunikáció!
2018. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon orulne ha megis igent mondasz. Hajra
2018. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj de az én szememben már nem lennél hiteles.

Ha egy ilyen fontos döntésben egyszer ezt, egyszer azt mondod, elgondolkodnék, hogy ennyire biztos a szerelmed is felém?

2018. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
48%

Örülni fog!

Ne legyél már hülye liba.

2018. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát kb. ezt, amit itt leírtál..."Bocs, lányos zavaromban elsőre nemet mondtam, magam sem tudom miért, amúgy szeretnék hozzád menni."
2018. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Ne legyel buta es trampli...kerd meg te a kezet!

Vicc nelkul. Es magyarazd el a dolgot. Tuti igent mond.

2018. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Úgy gondolom egyszer elég megkérni, tehát, ha nemet mondtál, nem kérnélek újra, csak párkapcsolat marad. Ő lehet más, ezért esetleg beszéld meg vele, de készülj fel te is egy nemre.

31/f

2018. jún. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Most te jössz. Odamész és megkéred őt te!
2018. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Véletlenül nem szokás nemet mondani. Gondolkodj el, miért mondtál nemet, és most miért mondanál igent.
2018. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Joggal gondolhatja, hogy határozatlan vagy, aki nem tudja mit akar. Ne lepődj meg, ha ezek után már nem mer veled tervezni. Elképzelhető, hogy annyira megaláztad a visszautasítással, hogy többé nem lesz bátorsága megkérni, mert oda lett az önbizalma.

Ezt már tényleg csak úgy lehet helyrehozni, ha te kéred meg az ő kezét...

2018. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!