Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék népszerű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék népszerű?

Figyelt kérdés
mivel 8 osztályos gimibe járok 4ik éve vagyok bent a suliban. eleinte minden oké volt, de 6ikban nagyon kipécéztek, és az önbizalmam a nullára csökkent. aztán egy ideje már van önbizalmam, ki is jövök mindenkivel az osztályból, de egyáltalán nem vagyok népszerű! pedig más helyeken az szoktam lenni! légyszi segítsetek.:(
2010. okt. 22. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy akkor most?
2010. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az iskolában mindig a legértékesebb és a legelviselhetetlenebb emberek szoktak népszerűtlenek lenni. Az írásod alapján értelmesnek tűnsz, szal valószínűbb h az első kategóriába tartozol. Sztem ne akarj mindenáron népszerű lenni, barátkozz olyanokkal akik elfogadnak ilyennek, akár sulin kívül!
2010. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad!

Nem kell primitívnek, ostobának lenni és bunkónak. Akkor max a primitíveknek és az ostobáknak fogsz tetszeni. Te sem ezt akarod, igaz? Mi az igazi baj?

Mindenki kedvence nem lehetsz, ezt el kell fogadnod.

2010. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy pécéztek ki, miért esett nullára az önbizalamad és régen mivel, miért voltál népszerű?
2010. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

most mar nepszeru vagy,istenem ezek a mai fiatalok......


en,ha jol emlekszem talan pont 8 adikos voltam en is,senkivel sem egyeztem,es nem is probaltam,szunetekben egyedul logtam,suli vegen mindig ertem jott valaki,baratok kozul akik mar nem suliba jartak,sokkal nagyobbakkal logtam mint en,volt egy ket lany aki probalt velem beszelgetni,de nem voltak az eseteim,egy par srac is akart a baratom lenni,de nekem voltak jobbak,egy nap jott egy bombazo csaj a suliba,meg sosem lattam addig,odamentem es elkezdtem vele beszelgetni,rohogtunk,szorakoztunk,utanna meg majdnem minden szunetben talalkoztunk,minden srac arrol a lanyrol almodott,akkor tudtam meg hogy mindenki ram figyel,vajon hogy csinaltam?ki ez a srac?mindenki erdeklodni kezdett irantam.akkor tenyleg,annyi csajom lehetett volna,minden nap 1-2 lany felvett msn re,de honnan tudtak a cimem fogalmam sincs.

valamit talajjal ki,hamar nepszeru tudsz lenni,csak ne feledd hogy mindenki az szeretne lenni,es kerulnek majd akik mindent megtesznek hogy leegessenek.


clyde

2010. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát az hogy miért pécéztek ki kicsit hosszab történet, de a lényeg hogy volt egy srác aki valahogy megutált (pedig nem tettem ellene semmit...) és folyton beszólogatott, visszaszóltam és mivel ő a legnépszerűbb gyerek meg kábé ő motiválja az egész osztályt így elég sokan megutáltak. :S

és most 14 vagyok.:)

köszönöm a válaszokat:D

a másik amugy az, hogy vana környéken egy másik gimi, és oda akkor jövőre átmehetnék de pontosan nem is tudom...:S odajár egy csomó ismerősöm is, de a jelenlegi suli mobdernebb meg itt van a két legjobb barátnőm is, ami jó, de új suli új esélyek és az jó lenne. :D

2010. okt. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!