Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől lesz vki népszerű?...

Mitől lesz vki népszerű? Hogyan lehetnék én is az?

Figyelt kérdés

18/L vagyok. Nem vmi népszerű, de nem is süllyedek el a nagyvilágban. Telje mértékig átlagosnak mondanám magam. És ez már idegesít, szeretnék én is népszerűbb, szebb lány lenni. De hogyan?

Am minden emberrel nagyon jól elbeszélgetek, nyitott vagyok mindenki felé.

Az viszont biztos, h sokan gondolnák elsőre, h savanyú vagyok, mert ha nem mosolygok, akkor ilyen mérges arcom van.

Szerintetek??? Nem akarok ilyen maradni, változni akarok, nyitott szeretnék lenni, vidám és boldogabb:)


2011. márc. 26. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek nagyon szeretik hogy ha valaki poénos :D Hogy népszerűbb legyél beszélgess mindenkivel olyanokkal akik idősebbek fiatalabbak.Csak ne legyél túlságosan rámenős.Én pl.mindig nevetek,sőt olyan is van amikor csak eszembe jut egyvicces sztori megosztom a többiekkel megvan egy közös téma és nevetünk együtt.Vagy aprócska beszólások amik természetesen nem sértőek.
2011. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
látom benned az x-Faktort x((
2011. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az elsőél a pont:D
2011. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonlóan éreztem magam 18 évesen, totális csődnek, (bár persze voltak jó napjaim, alapjában véve nem gondoltam, hogy 0 vagyok, csak sokszor rámtört a "jajj de béna vagyok" életérzés:D), és így utólag visszagondolva, összehasonlítva magam a feltűnési viszketegsében szenvedő osztálytársaimmal, szerintem hozzájuk képest cool voltam. Az is igaz, ha valami bajom volt, rajtam sosem látták, mert nem mutattam, de szerintem te sokkal jobb vagy azoknál, akik boldog-boldogtalannal pacsiznak, mindenkinek a nyakába ugranak, azoknak is, akiket amugy nem bírnak. Nem kell mindenkinek extrovertáltnak(nyitott személyiségnek) lenni, bizony vannak introvertáltak is(zárkózott személyiség), de egyik sem rosszabb a másiknál, különbözőek vagyunk:). Írod, hogy jól elbeszélgetsz mindenkivel, ez nagyon pozitív dolog, a mosolygás, hát arra csak azt tudom mondani, mosolyogj és a világ visszamosolyog rád. Tudom, közhely, de tényleg igaz, nekem nagyon bevált, nézz vicces filmeket, bármit csinálj, amitől jobb kedved lesz, és eleinte próbálj tudatosan mosolyogni, még akkor is ha nincs kedved, hidd el, ez egy idő után magától értetődő lesz számodra, és sokkal jobb kedved lesz. Sportolj, az is nagyon jó hangulatjavító, vagy javíts a jegyeiden(ha szükséges), és már sokkal többnek fogod érezni magad és népeszerűbbnek. A legfontosabb, hogy ne görcsösen akarj népszerű lenni, mert az sosem válik be, hanem szépen fokozatosan. Nekem bejött!:)

20/L

2011. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A népszerűség alapja a fokozatosság.Szép lassan haladol előre, míg végül a csúcsra érsz. Nem kell egyből mindent egyszerre, és ne feledd, légy mindig a középúton, ne szállj el magadtól, bármiben is sikereket érsz el. A szakmámban sokan felsőbbrendűnek éreztek magukat,majdhogynem lenéztek. De most Pálfordulás történt nálam, mert én végzem a munkámat és nem nagyképűsködtem soha.Most aratom a gyümölcsöt!
2011. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!