Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiktok "reklám" magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiktok "reklám" magamról társkeresési szándékkal. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozok társkeresős oldalakon, de elég esélytelennek tűnik.


Aztán eszembe jutott ez az ötlet hogy mi lenne ha Tiktok-ra felraknék magamról egy videót ahol lazán, viccesen, de őszintén elmondanám milyen szándékkal töltöttem fel a videót és picit bemutatnám magamat.


Mi a véleményetek róla?

Ha jó ötlet, akkor van valamilyen ötlet, tipp?

Esetleg láttatok már ilyet?


35/F


jan. 6. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Szanalmas
jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
NAGYON nem.
jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem tök jó ötlet LENNE, ha nem tartanák ezt is mint minden mást ami szokatlan, szánalmasnak a bully pasik és bully nők. Szóval ehhez vastag bőr kell. Inkább a csajnak küldj vidiket magadról.
jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Ne csináld, mert szét fogják gyalázni a videódat. Tele lesz negatív reakciókkal, megszégyenítő szándékú kommentekkel. Vesztes, csicska, szerencsétlen, és ilyesmi hozzászólásaid lesznek.

Szóval NE tedd.

jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Ötletnek nem rossz, csak gondold át kétszer hogyan prezentálod magad, mert a végén még 50 év múlva is mém leszel. 😃
jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha kemény vagy mint Tarzan sarka akkor hajrá. Ez legalább arról árulkodik, hogy hatalmas golyóid vannak és nem vagy teszetosza.
jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Na igen, azt nem gondoltam át hogy az internet nem felejt. Bár ugye le lehet törölni ha úgy gondolom...


Meg igen, sajnos elfelejtettem milyen a magyar néplélek és nincs olyan téma ahol habzó szájjal nem fikáznák a másikat az emberek. Szóval megfontolandó...

jan. 6. 10:02
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

7.


Mire törölnéd, addigra a videód a Napiszaron köszön vissza, ahol 10 troll lementeni és onnantól örökre fentmarad, "napi lúzer" néven.

jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Tök gáz.
jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem novelne az eselyeidet szerintem, akkor mar fizess elo tarskeresokon, es irj ott vmi frappans biot meg csinalj jo kepeket, talan van ahol videot is felrakni.


De a nagyon erosen probalkozas az visszalyara is elsulhet es azt hiszik majd a nok h vmi gond van veled h ennyire kell erolkodni.

jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!