Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiktok "reklám" magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiktok "reklám" magamról társkeresési szándékkal. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozok társkeresős oldalakon, de elég esélytelennek tűnik.


Aztán eszembe jutott ez az ötlet hogy mi lenne ha Tiktok-ra felraknék magamról egy videót ahol lazán, viccesen, de őszintén elmondanám milyen szándékkal töltöttem fel a videót és picit bemutatnám magamat.


Mi a véleményetek róla?

Ha jó ötlet, akkor van valamilyen ötlet, tipp?

Esetleg láttatok már ilyet?


35/F


jan. 6. 09:23
1 2
 11/13 Kitana. ***** válasza:
76%
Láttam olyat, ami jópofa volt, de ehhez tényleg az kell, hogy laza legyen, tudd önmagadat adni benne, mert hát olyanokat is láttam párat amik elég gázosak voltak és szétoltották az illetőt.
jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kicsit gáz. Amúgy vannak társkeresős lajvok TikTokon.
jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ember, emlékszel még arra a pasasra, aki a "Szökőkútnál" akart találkozni egy csajjal és videót csinált erről?

Évekig téma volt, mém lett belőle, szét lett alázva, százezrek nézték meg a videót és kommenteltek megszégyenítő stílusban.

Nézd, a magam részéről én az ilyeneket gusztustalannak tartom. A szökőkutas srácról is csak annyi jutott eszembe, hogy megsajnáltam, de ennyi. Sose kommenteltem volna ilyen undorító dolgokat. Ha én látnék egy ilyen videót, továbblépnék és kész.

De ahogy te is írtad, ilyen a magyar néplélek. Imád kritizálni, köpködni, alázni-gyalázni, és ha valakinél felmerül a gyanú, hogy társkeresési gondjai vannak, akkor azonnal odamennek és jól belerúgnak.

Maradjunk abban, hogy ez az emberiség nem alkalmas ilyen ötletek megvalósítására.

jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!