Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamat belem karom a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamat belem karom a pasi ,miutan el valtunk hosszan at olel ... Annyit mondott azert somogatta a hatam mert jo puha a kabatom (szorme kabat) Ez csak kifogas ,hogy hozzam erjen ?

Figyelt kérdés

Fent voltam nala csak beszelgettunk ,ismerkedunt szex nem volt .

De amikor talalkoztunk aznap este mar belem karolt mint ahogy a nok szoktak a ferfiba .

Mikor mentunk fel hozza ,mogottem jott es tobbszor simogatta a hatam mert jo puha a kabatom .(ez el nevettem mar magam) .

Beszelgetrunk akkor is tobbszor de szolodan meg erintette a karom ....

El vitt haza ki szalt o is a kocsibol ,nem puszot kaptam arcra hanem hosszasan magahoz szoritott es at olelt .

Annyot huzott akkor meg hozza ,hogy napkozben alltalaban jon meg de este fele mimdog ra er ...

Nem tudom mit akar rolem ,vagy hanyadan allunk vahy mire szamithatok tole ...

Ma reggel elerheto volt ,de nem irt ,nem keresett .

Mire szamotsak vele kapcsolatban ?

Nem voltam ilyen helyzetben meg ezert vagyok teljesen tancstalan .

A normalis balaszokat,segitseget nagyon nagyon szepen meg koszonom igy elore is ! N30+(o35+)


jan. 6. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egyelőre csak ismerkedés,ahol szimpatikus vagy valószínűleg a férfinek,aztán a többi idővel kialakul.Lényeg,hogy próbáld meg lazán felfogni,nem rágörcsölni,természetesen viselkedni.😉
jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Szexet biztos akar. A többi majd elvalik.
jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 igen en is ugy allok hpzza ,hogy.meg.csak ismerkedunk !

Nem akarok el sietni semmit.,csak nem.terek napi rendre ,hpgy hosszan olelget ,belem karol es simogatott.

Csak nem.tudom more szamotsak ,marmint barat zonaba tesz e .

jan. 6. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy neked ez hogy esik? Jó, vagy inkább zavaró?
jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem esok rosszul,mert nem a fenekemet fogdosta vagy nem probalt meg domteni.

Euet gondolok csak a brat zonara .:/

jan. 6. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Vagy nem akart tiszteletlen lenni csak.
jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom ...kusza es fura....

Viszont ma egyaltalan nem keresett !!

Pedig egesz nap elerheto volt eddig !

jan. 6. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

hát lehet jobban jár, ha téged békén hagy

ahogy írsz a #7-es kommentben, már azért el lehetne küldeni téged egy pszichológushoz

jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!