Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, hogy szőrtelenítsem a karom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Látható szőröm van az alkaromon, de eddig engem sose zavart, és meg se jegyezte senki. A mostani párommal minden szempontból jól megvagyunk, szeretjük egymást. De most azzal jött, hogy neki jobban tetszene, ha leszedném a szőrt a karomról. Ti megcsinálnátok a helyemben? Én nem akarok ezzel vesződni, úgy érzem, hogy nem fér bele a mindennapjaimba, ha eddig is jól megvoltam szőrös karral. Ezek mellett ezt olyan piti dolognak érzem, plusz, hogy mindenhol máshol leszedem, akar ott is szedhetném.

2022. márc. 7. 07:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez nem olyan nagy ügy. Ha gyantátod vagy epilálod, akkor elég tartós eredményre számíthatsz, nem kell vele naponta vesződni. És lássuk be: egy szőrös női kar nem esztétikus.
2022. márc. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Én férfiként borotválom a mellkasom a feleségem kedvéért. Nekem mindegy, hogy szőrös-e neki pedig jobban tetszik szőrtelenűl. Nem annak akarsz tetszeni, akit szeretsz? Olyan sok időt nem vesz el az életedből főleg, ha vele is képzeled el a jövődet.
2022. márc. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
Kuka.
2022. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
2-es, a lábadat borotválnád a feleséged kedvéért?
2022. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
#4 Igen. Az arcomat is a kedvéért borotválom.
2022. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Erősen kételkedem, hogy csupaszra borotvált lábbal mernél villantani a strandon a többi kan előtt.
2022. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
#6 Nincs önértékelési problémám és nem is érdekel mások véleménye. Amíg a feleségemnek tetszem nincs gond. Egyébként be van horpadva a mellkasom és így is kimegyek a strandra póló nélkül. Azért az egy kicsit sokkolóbb látvány, mint egy szőrtelen láb. De nyilván jobban ismersz.
2022. márc. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagy vagy férfi kérdező?


Én megmérdezném mennyire zavarja v miért zavarja. De ha nrkem nem lenne komfortos leszedni/leszedve akkor meghagynám. Pusztán csak más kedvéért nem szedném le.


Egyik barátnőm borotválja magát kb mindenhol, karját is, lábát is végig teljesen. Középbarna haja van eredetileg, fehérbőrű szóval annyira nem is lehet neki erős a szőrzete. Szerintem nem szép hogy tiszta piros pötty a karja a borotválástól. De ő tudja. Ha neki ez így jó, az a lényeg.


Te is úgy legyél, ahogy neked megfelel.

2022. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
Én senki kedvéért nem szedném le ha eddig jól elvoltam…az hogy megjegyzi hogy úgy jobban tetszik neki az más mint hogy utasít. Ha ennyire fontos neki keressen valakit akinek szőrtelen a karja…
2022. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
11%
Én leszedném, mondom ezt nőként. Van trimmer, (2000 Ft) az fájdalommentes, ha vékonyszálú, akkor arra teljesen jó. Ha meg erős, akkor mindenképp gyanta (veszel veet kész hideggyantát) es valóban esztétikusabb. Ne stresszelj rá, csak csináld. Örülj inkább neki, hogy szólt érte. Ne vedd sértésnek. Ha nem érdekelné, lszarta volna. Ez jó pont, hidd el.
2022. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!