Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon mindenki szerepet játszik?

Figyelt kérdés
Nagyon durva.. Egy pár rendszeresen válaszoló embernek ismerem a hátterét. Régen kiadták magukat és leszerepeltek és az akkori gárda elkopása miatt most újra tevékenykednek és komolyan is veszik őket mert a többség nem tud róluk semmit és aki mégis az a képmutatás miatt már nem ismeri fel őket,elfelejtette kivel van dolga. Súlyosan beteg, reménytelen emberekről beszélek akik a válaszaikban az okos művelt gurut játsszák és nyaliznak a felpontozásért. Vagy esetleg primadonna nők akik tökéletes életet játszanak közben meg erkölcs nélküli romhalmazok. Ez csak pár ember. Jól érzem hogy az állandóan itt tanyázó válaszolók többsége pontosan ilyen?

jan. 6. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdésre adott válasz hasznossága függ-e attól, hogy a válasz írója milyen ember?


2+2=? vajon más lesz-e az eredmény, ha én írom, Arisztotelész vagy Jézus Krisztus?

jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

Igen.


Itt mindenki: diplomás, nyelveket beszélő, világlátott, tökéletes a teste, 30 centis a farka, majd 1M-et keres, befektetései vannak, lakása és kocsija van, tökéletes a családja, egészséges, mindenhez IS ért, csodálatos gazdája az állatainak,...

jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te tenylwg nem tudsz lenyugodni?

Remélem kibsznak az oldalról.

jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába bsszák ki, visszajön folyton.
jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

igen, ez az oldal konkrétan kapcsolatokat tesz tönkre tudom mert én is el szenvedtem.


de már nem itt van a sok okos hanem állítólag Redditen terítenek bolond embereket.


mondjuk engem is érdekelne hogy melyik al Reddit re mentek át mert szeretem megmutatni az érme mind két oldalát.

jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5

Te miről beszélsz? :D

jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak állandó jellegű válaszolók, de nem hiszem, hogy a felpontozás miatt vannak itt. Nem kapnak érte pénzt egyébként sem. Az édesburgonya meg amúgy hasznos válaszokat szokott adni, legalábbis én egyet szoktam vele érteni.
jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen betegnek kell már lenni ahhoz, hogy valakinek egy gondolatnál többet érjen a pontoása:D Mármint jellemzően 1pipás emberek acsarkodnak miatta, gondolom nekik nagy szívfájdalmuk de... azért lássuk be, ez azért nem olyan nag yérdem.
jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Én pl. télapó vagyok, de Shrek akartam lenni. Amúgy kecskének születtem.
jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy anonim fórum egyértelműen vonzza a hülyéket is. De ettől függetlenül kijelenthetem, hogy a fontos kérdéseimre mindig kaptam értelmes választ is.
jan. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!