Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért gondoljátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért gondoljátok hogy a férfiak kevésbé vizuálisak?

Figyelt kérdés
Olvastam itt hogy bizonyos nők szerint a nők vizuálisabbak mint a férfiak. Férfiként nagyon nem értek egyet. Szerinten kb egyforma mindkét nemnél. Azok a nők akik szerint a nő vizuálisabb miért gondoljátok így?

jan. 7. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, ilyet nem hallottam senkitől. Tudományos szempontból a férfiak vizuálisabbak. Nem mondom, hogy a nők egyáltalán nem, fontos a külső. De míg egy pasinak egy szép arcra, jó testre, x könnyen feláll, ennek a női megfelelője pusztan egy jó test látványától nem következik be. Átlagosan.
jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se hallottam még ezt senkitől...
jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Pedig nem azok. A férfiak vizuálisabb típusúak.
jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy vizuális? Szigorúan azt, hogy hamar feláll a pöcse a női testre? Vagy azt, hogy jobban látja, milyen színek, formák mennek egymáshoz, van érzéke az öltözködéshez, lakberendezéshez, dekorációkhoz, általában a művészetekhez?
jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
4: A pöcs az nem a herezacskó?
jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Szexuális téren vizuálisabbak, ez egy tény, ez kétségtelen.

Nem véletlen van az, hogy egy pasinak feláll egy puncira, míg egy nő egy f*sz láttán nem nedvesedik csak úgy. A nőknek általában (ha nem r*bancokról beszélünk) kell az érzelem is, és utána már elengedik magukat, de csak kapcsolatban. Mi nem ilyenek vagyunk, ezt be kell látni, el kell ismerni, aki érettebb, és főleg már felnőtt, annak ezt tudnia kell megérteni, és elfogadni.

jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nők vizuálisabbak, legalábbis olyan értelemben, hogy sokkal jobban válogatnak külső alapján.
jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

8



Azért törölték a válaszodat, mert nem elég, hogy trágár volt, de személyeskedtél is, méghozzá trágárul, ezért jogos a törlés.

Aki pedig a r*banc szót használta, az nem a jelenlévőket pocskondiázta, ergo akinek nem inge, ne vegye magára, de amit te írtál, azt személyeskedésnek hívják. Ha pedig 100-szor leírod azzal nincs baj, egészen addig, amíg trágárkodással meg személyeskedéssel a másik személyi jogait nem sérted, mert gőzöd sincs, hogy ki van a monitor másik végén, aki lehet, hogy magára vesz bizonyos dolgokat, és még jogos is. Hiába sírsz most a törölt kommented miatt, jogos volt, ne személyeskedj még egyszer kérlek.

jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

9: Valami másra gondolhatsz, mert a személyeskedés az egy érvelési hiba.

Argumentum ad hominem.

jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10



Azért az intelligenciaszinted most megmutatkozott a válaszodban.

Nem állsz túl jól. :)

jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!