Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasi haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi haverotok tetszene, és szexelni szeretnétek vele hogyan járnátok el?

Figyelt kérdés
Ha csak kalandot szeretnétek vele hogy hoztátok/hoznátok össze vele a dolgot? Akinek már sikerült leírhatná hogy csinálta, vagy hogy csinálná ami garantáltan sikerülne ha a pasi is nyitott lenne rá rá.
jan. 7. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alap, hogy haverral/baráttal nem szexelek. Ebből sosem engedtem és nem is fogok.


Egyébként én az egyenes beszéd híve vagyok (szerencsére a barátaim is), így én simán natúrban közölném, hogy szexelni akarok. :D

jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Mi pasik alig várjuk hogy betegyuk!!
jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Igazából csak haver, nem szoros barát. Már én is gondoltam rá hogy símán közöljem vele, és szerintem vonzódik hozzám, de nem mertem. Nem tudom eldönteni milyen alkalommal és hogyan hozzam neki fel úgy hogy ne legyen ciki. Lehet feleslegesen parázok rajta ennyit. :D
jan. 7. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám ki, hogy mit akarok csak utalgatnék rá. Hadd tegye meg a lépést ő ha egyszer ő is akar.
jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem miért nincs ilyen lány barátom?😔😔Kajak örülnék neki barátság extrákkal 😉😉
jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szexualis poenok egyertelmuve teszik.
jan. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nem mertem mondani, úgyhogy az annyiban is maradt. De volt egy barátság extrákkal kapcsolatom, én csókoltam meg őt részegen, ő neki meg mindegy volt csak ne legyen undorító a nő akibe beteszi, úgyhogy neki könnyen megmondtam, hogy szexeljünk, nem kellett kétszer mondani :D
jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit iszogassatok, úgy kevésbé kellemetlen.
jan. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!