Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlsúlyos férfival ismerkedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos férfival ismerkedek, hogyan mondjam el neki, hogy sportoló vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, kosárlabdázok, heti 2x rendszeresen cardio sportolok, alkalomadtán edzőteremben is edzek és jó időben szeretek sokat biciklizni, nagyokat túrazni. Kifejezetten fontos számomra a sport és egészséges életmód, egy kikapcsolódás és hobbi, szerves része az életemnek.

Megismertem egy férfit, aki nagyon szimpatikus, alakul köztünk. Nem tudom megmondani hány kg, de láthatóan túlsúlyos, ami engem nem zavar (bár tisztában vagyok az egészségügyi kockázatával). Nekem a belső a fontos, de félek, hogy rosszul fog neki esni ha ezt megtudja rólam és valamilyen akadályt fog okozni kettőnk közt.

Hogyan mondjam el neki finoman? Csak normális válaszokat kérek.



jan. 9. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Ti aztán fixen nem illetek össze. Teljesen más életmód már bocsi.
jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem toszogatod az egészséges életmód felé, vagy finoman teszed akkor nem tudom miért nem működne a kapcsolat azon kívül, hogy kishitű és téged bántana, hogy túlzásokba essel sport terén. Nyilván ha azért dob, hogy sportoló vagy nem kell sajnálni majd akad más.
jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"félek, hogy rosszul fog neki esni ha ezt megtudja rólam és valamilyen akadályt fog okozni kettőnk közt"

Ezek fontos tények rólad és az életedről. Miért kéne titkolnod őket? Ne félj semmitől, majd ő eldönti, mit kezd az infóval.

jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit finomkodni. Normális része az életednek. Nyilván teljesen más az életviteletek. Amivel semmi gond, amíg egyikőtök sem akarja a másikat megváltoztatni. Erről szól az ismerkedési fázis. Csak őszintén!
jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Ohh ugyanmár, minden dagadt srác (és egyéb kinézetű srác) álma minimum egy sportoló vagy topmodell csaj.
jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

És mégis mit kell ezen finokodni? Neked ez az életed része, sem titkolni, sem finomitgatni való nincs rajta.


Na most látom, más már leírta ugyanezt :D


Azért az megkérdezném, hogy szexelni akarsz vele? Azt nem lehet belső vonzalommal.

jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Csak nyíltan mond ezt el neki meg fogja érteni.


Ha kell további tanács írj.

Egy kövér pasi voltam aki már volt hasonló kapcsolatban!

jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Valahogy megemeszti a feszes lukszit meg a testedet..
jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Nyomd le szkanderben?
jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ohh ugyanmár, minden dagadt srác (és egyéb kinézetű srác) álma minimum egy sportoló vagy topmodell csaj."


Ez elméletben igaz, de gyakorlatban meg sokszor nem tudják jól kezelni ha a szajukba repül a sült galamb.

Gyakran előfordul hogy ha a férfi párja egy külsőre látványosan jobb kategória akkor kétszer annyit feltekenykedik, akár extrém sértő módon is, próbálja lehuzni a másik önbizalmat hogy az szarnak érezze magát stb. És akkor még ott van az életmódbeli különbség is hogy ő pörköltet akar enni paprikaskrumplival a kérdező meg nem. A kérdező hétvégén el akar menni túrázni ő meg videojatekozni akar.

Lehet hogy nők között is van ilyen, nem állítom hogy csak a férfiakra igaz, de mivel én nő vagyok ezért a férfi oldalt láttam.


És ezt most nem azért írom hogy a kövérek ellen beszéljek, természetesen lehet jó partner egy elhízott ember is. Minden attól függ hogy rendben van e az illető önbizalma. Ami ugye tudjuk hogy bár vannak kivételek minden oldalról, de az önbizalom általában nagyban függ a kinézettől. Ha valakit egész életében bántottak mert kövér annak jó eséllyel nincs rendben az önbizalma és az rengeteg probléma forrása egy kapcsolatban.

jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!