Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez ? Lelki kötődés ? Sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez ? Lelki kötődés ? Sose volt még velem ilyen ezelőtt.

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok , aki eddig sose volt szerencsés párkapcsolat terén, sem szerelem nem alakult ki úgy igazán senkivel. Egy kirándulás alkalmával ismertem meg egy srácot másfél éve , akivel eleve sose lehetne semmi mert 26 éves . Rájöttem hogy tetszettem neki , beszélgettünk is sokat úgy éreztem bármiről el tudunk beszélgetni. Még az is megtörtént köztünk párszor , de semmi extrát nem láttam benne . Mert saját magam se tudtam sose elfogadni hogy mi ez , elkonyveltem hogy lelki társ , hogy a lelkünk össze kapcsolódott stb . Volt hogy hónapokig nem találkoztunk. Mert mindketten jobbnak láttuk ha lezárjuk ezt az egészet és keresünk magunkhoz valót korban is . De valahogy folyton vissza találtunk egymáshoz . Mostmár lassan ott tartok hogy nem tudnék nélküle élni , ahogy vége a találkozásának már rögtön hiányzik s most először éreztem úgy hogy az a bizonyos is jó volt köztünk, olyan különleges volt az egész hogy teljesen megváltott a véleményem a sz*xről. Talán már el tudtam magamba fogadni az érzéseimet . Sokat viaskodtam velük . De ez egyáltalán nem szerelem szerintem , de akkor mi? Nem is lehetne az hisz a mi kapcsolatunkat se az ő se az én családom nem fogadnà el . De még ennyi idő után is úgy várom a tapalkozasokat , s boldog vagyok előtte is , s nem értem hogy kerülök át egy olyan dimenzióba hogy vágyok vele dolgokra mikor világ életemben egyedül szerettem lenni és el se tudtam képzelni hogy valakivel aludjak együtt meg bármi … olyankor elő jön egy olyan énem amit eddig nem ismertem.. sose vágytam senkire és hallani se akartam a sz*rol mondván nincs abba semmi jó de hirtelen nem erten miért változott meg a véleményem mikor ugyanazzal a személlyel történt csak épp már lazábban kezeltem hogy nem vagyunk együtt de tegyük amit szeretnénk adott helyzetben s éljük meg a pillanatot . De természetesen másnaptól megint teljesen magam alatt voltam . Borzasztó érzelmi hullámokat szabadít fel ez bennem és bár életem során még nem sokszor volt ilyen , mindig megviselt utána . Dd most először éreztem hogy jó volt . De nem tudnám megmagyarázni hogy miért . Csak azt tudom hogy már nem tudnám elképzelni az életem az illető nélkül és vele lennék legszívesebben minden percben- mindenhogyan. Nagy kar hogy sok az akadály , pedig úgy gondolom egy lelki kötelék sokkal erősebb mint a szerelmi tehát lehet örökké tart majd.. és örökös hullámvasúttal, szenvedéssel ötvözve , ahogy eddig ….
jan. 11. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyitott ő is, próbáljátok meg együtt rendesen. Mert ez már részedről most több a leírtak alapján. És gondolj abba bele mi lesz ha megismer valaki mást idővel és többet nem találkozhattok.

A korkülönbség nem vészes ebben a korosztályban. Csak kettötökön múlik.

jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen akadály van még a korkülönbségen kívül? Amúgy a párom és köztem kb. ennyi van a javamra és semmilyen problémát nem okoz.

N

jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd 4 ev mulva elhagy vagy hamarabb.
jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Leclerc ***** válasza:
Szerintem a korkülőmbségen ne akadj ki. Inkább próbáljátok meg, legfeljebb szakítotok, ha nem működik.
jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!