Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez az aki kötődik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez az aki kötődik?

Figyelt kérdés
Mit jelent számotokra a kötődés mikor nem vagytok szerelmesek de kötődtök nem akarjátok elvesziteni a másikat?

nov. 10. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szívesen vagyok vele, érdekel, keresem


45/F

nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor miért nem szerelem?
nov. 10. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A google szerint:

"Maga a szó, valamennyi meghatározása szerint, érzelmi kapcsolatot jelent. A mindennapi szóhasználat többnyire azonosnak tekinti a szeretettel, a ragaszkodással. És valóban, a kötődés fő motívumai a bizalom, a ragaszkodás, a szeretet. A bizalom teremti meg az alapot a társas kapcsolatok működéséhez."


Valahogy így.

nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Több fajta kötődés is létezik. Nemcsak szerelmi kapcsolatokra áll fent. Kötődhez baráthoz, családtagokhoz,bárkihez,akit kedvelsz vagy szeretsz a társaságában lenni.
nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mert a szerelem ennél több, mint a kötődés. A kötődés a szex közben is kialakul, hormonok okán, míg nem biztos, hogy van hozzá szerelem...
nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kötődés olyan hogy van egy csomó ember, hidegen hagynak nagyjából, jön a személy akihez kötődsz és egyből érzel egy csomó mindent, érzed hogy egymáshoz tartoztok.
nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Pl munkahelyi rendezvényen csak az számít, írt e a párom jön e értem, megyünk e bulizni utána, es le van sz.rva az egész munkahely.

Szilveszterkor is inkább vele és a haverjaival vagyok mint a bnőimmel külön. Vele van értelme a szilveszteremnek is.

Vagy pl félek bemenni az orvoshoz mert mindig flegmák beszólnak, de ha a párom is ott van, magabiztos vagyok éssugárzom és átragad és tök kedvesek törődők olyankor a dokik is. Teljesen más ha pánikban szorongva megyek be, vagy épp támogat vki kint a váróban lelkileg.

Ezen kívül az eletben egyedül elveszett vagyok, gyakran szánnak vagy gúnyolnak is, a párom mellett viszont céltudatos okos ügyes karrierista nő vagyok akit tisztelnek mások is.

nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
#7 Ez már nem kötődés kategória, hanem függés, mert amit leírtál, abból gyakorlatilag az jön le, hogy nélküle életképtelen lennél.
nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7 e te a szerelmet irtad le. En arra vagyok kivancsj mikor nem vagy szerelmes de kötődsz mondjuk 1 férfihoz, es ha a kötődés megvan miért nem lesz belőle szerelem
nov. 10. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Életem egyetlen egyéjszakás kalandja (vagyis annak indult, de végül több éjszakás lett) azért volt kötődésnek mondható, mert baromi jó volt az ágyban a srác. Nem igazán volt az esetem és komoly kapcsolatot sem tudtam volna elképzelni vele, de mégis volt benne valami, ami fenntartotta az érdeklődésem, tehát nevezhetjük valamilyen szinten kötődésnek. Nem csak az ágyban volt jó, a humorát is nagyon szerettem és rengeteget chateltünk két találkozás között, de mégsem éreztem azt, hogy komoly kapcsolatot szeretnék vele vagy hogy bele tudnék szeretni, megmaradt izgalmas testi kapcsolatnak, aztán mikor ezt meguntam, vége lett.
nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!