Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik középiskolás crushom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik középiskolás crushom prostituált, fent van a rosszlányok oldalon is, alapvetően nincs gondom az ismerkedéssel, viszont megfordult a fejemben, hogy elmegyek hozzá, szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt pár volt középiskolás haverommal ilyen összeülős kajálós esténk, mentek a sztorizgatások meg a nosztalgiázás, és így jött fel a dolog, hogy az egyik barátom mesélte, hogy nem fogjuk elhinni, de a suli legjobb nője akiért mindenki odavolt fent van a rosszlányokon hitelesített profillal.


Sosem prostiztam még, sosem gondoltam rá, alapvetően sosem volt gondom az ismerkedéssel, mindig volt barátnőm vagy barátság extrákkal kapcsolatom, viszont most mégis megfordult a fejemben, hogy igénybe veszem ezt a szolgáltatást és elmegyek ahhoz a csajhoz.


Még mindig nagyon durván jól néz ki, és a középiskolában esélyem sem volt mert végig párkapcsolatban volt, Ő volt az első nagy crushom (= akivel a legjobban lefeküdtem volna abban az időben :D) és most itt lenne a lehetőség.


1x élünk, 1x befizetem, kipipálom ezt is, aztán megy tovább az élet.


Szerintetek?


jan. 12. 20:07
1 2 3
 1/24 Kitana. ***** válasza:
89%
Hajrá, de mondjuk ha én prosti lennék, szerintem elküldeném az ismerősöket.
jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Az üzlet,az üzlet.
jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Keresnék mást. Nem fizetnék a szexért.
jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Neked ez lehetőség? Nekem égne a pofám, ha csak pénzért szexelnének velem.
jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha normális emberek vagytok, mindkettőtöknek nagyon kínos lenne ez ebben a formában, hogy pénzért és így. Az is lehet nem vállalna el. Szép is lenne, aztán megjelenne sorban az egész osztály, hogy le van adva a drót.
jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Noren1989 ***** válasza:
25%
A crush-nàl elvesztettél, sajnàlom.
jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%

"(= akivel a legjobban lefeküdtem volna abban az időben :D)"


Akit a legjobban megerőszakoltál volna, ha neked mindegy, hogy ő akarja-e, vagy csak hagyja.

jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom, ez ilyen bosszú lenne. De ő nem fog rád emlékezni.
jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
hát én felpróbálnám, a csajokat akikre akkor csak csorgott a nyálam mmm...
jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

"középiskolás crushom prostituált"


Az milyen? Van ilyen, hogy "crushom prostituált"?

jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!